Як підключити електрогітару до комп’ютера

Як підключити електрогітару до комп'ютера

Іноді виникає потреба у поєднанні кількох електронних приладів воєдино. Таким і є випадок з гітарою і комп’ютером. Які б не були цілі — від настройки музичного інструменту через програму «тюнер» до запису фантастично технічного виконання сольної партії — послідовність дій буде однаковою. І в цьому ви зараз переконаєтеся самі.

Вам знадобиться

- Гітара
 - Комп’ютер
 - Шнур
 - Перехідник (з великої джека на маленький)

Інструкція

  1. Насправді, ця процедура дуже проста. Вам всього лише знадобиться гітарний шнур, один кінець якого з’єднаний з музичним інструментом, а інший кінець за допомогою перехідника з великої джека на маленький міцно встановив контакт з комп’ютером.

    Якщо виникне питання — «куди саме потрібно встромляти цей джек?», То відповідь ви зможете знайти самі, глянувши на зворотну сторону системного блоку комп’ютера. Як ви можете бачити, на звуковій карті є два отвори різних кольорів — зелене і рожеве. Як нам відомо, зелене гніздо служить для виведення аудіоінформації на зовнішні пристрої, тобто колонки, навушники та інше. Отже, підключати шнур з електрогітарою на іншому кінці сюди явно не варто.
  2. Зате поруч із зеленим отвором ми бачимо рожеве. Цей порт служить для введення аудіоінформації в комп’ютер за допомогою зовнішніх пристроїв — тобто мікрофонів. Ось саме туди ми і погрозами джек шнура. Розгромна підказка на робочому столі дасть нам зрозуміти, що з’єднання відбулося успішно. Проблем у роботі пристрою не спостерігається, і тим самим ми отримали те, що хотіли — ми підключили електрогітару до комп’ютера.

    Однак спливає інше питання — «ну підключили, і що з того? Що нам тепер з цим робити?».
  3. А робити можна все, що душі буде завгодно. Можна за допомогою перемикання декількох прапорців в настройках аудіосистеми зробити так, щоб гітара зазвучала через колонки, немов ми граємо не на вимкненому інструменті, а на простому комбо-підсилювачі. Правда, є можливість перегорання звукової карти, тому що вона не розрахована на подібні випробування.

    Можна записувати звук, який отримують за допомогою гітари. Для цього існує безліч програм, починаючи від найпростішої функції «звукозапис» в стандартному наборі операційної системи windows, і закінчуючи більш просунутими редакторськими програмами типу FL Studio або Sony SoundForge. Тут уже, як кажуть, хто на що здатний. Тепер все залежить від вашої фантазії.

Зверніть увагу

Ні в якому разі не варто робити звук колонок близько до максимального. Їх конструкція і деталі не розраховані на такий екстрим.

Корисні поради

Буде мудрим рішенням все таки не використовувати комп’ютер як підсилювач для електрогітари. В іншому випадку це може закінчитися поломкою як для колонок, так і для звукової карти.

Можна так само підключити гітару до комп’ютера через комбо-підсилювач. Це значно врятує від великих навантажень нутрощі вашого комп’ютера.