Як підняти рівень тромбоцитів


 

Низькому змісту тромбоцитів в організмі супроводжує порушення згортання крові, що може спровокувати неконтрольовані кровотечі. Для того щоб підняти рівень тромбоцитів у крові, треба з’ясувати причину захворювання.


Інструкція

  1. Існує ряд медичних препаратів, прийом яких викликає зниження тромбоцитів. До них відносяться «Гепарин», «Хінін» та інші. Якщо причина в цьому, слід відмовитися від них, замінивши на більш безпечні.

  2. Якщо хворому поставлений діагноз тромбоцитопенії, його треба госпіталізувати. У разі появи великої кількості підшкірних крововиливів, лікарі призначають гормональні препарати. Рекомендується перебувати в ліжку і намагатися по можливості не рухатися.

  3. Займатися спортом, маючи подібний діагноз, не рекомендується, виняток становить плавання. Хворим не можна робити внутрішньом’язові ін’єкції і вакцинації. Їжа не повинна містити ніяких алергенів, оскільки вони здатні збільшити ступінь захворювання.

  4. Пацієнтам, які мають знижені тромбоцити в крові, лікування призначають суто індивідуально, але загальні рекомендації все ж існують.

  5. Щоб збільшити вироблення тромбоцитів, призначають препарати імуноглобуліну і кортикостероїди. У разі сильних крововиливів вдаються до переливання тромбоцітозной маси.

  6. Що стосується народних коштів, кровотворної здатністю володіє шовковиця, як біла, так і чорна. Якщо у хворого тромбоцитопенією болять суглоби, йому рекомендується постійно пити імбирний чай. Показники крові можна поліпшити за допомогою шафрану і чорниці. Коричневий шипшина теж застосовують, щоб поліпшити формулу крові. Зміцнити капіляри допоможуть плоди черемхи і настій перстачу прямостоячого. Не треба забувати про застосування кровоспинних трав, таких, як кінський щавель або польовий стальник.

  7. Людям, у яких знижений вміст тромбоцитів, необхідно дотримуватися певних правил поведінки, щоб уникнути кровотеч. Треба стежити за роботою кишечника, вчасно приймати проносні засоби. Слід уникати травм, працюючи в саду, надягати рукавички. Бажано користуватися безпечної бритвою і м’якою зубною щіткою.

 
 
 
 

Статті медичного характеру на Сайті надаються виключно в якості довідкових матеріалів і не вважаються достатньою консультацією, діагностикою або призначеним лікарем методом лікування. Контент Сайту не замінює професійну медичну консультацію, огляд лікаря, діагностику або лікування. Інформація на Сайті не призначена для самостійної постановки діагнозу, призначення медикаментозного чи іншого лікування. При будь-яких обставин Адміністрація або автори зазначених матеріалів не несуть відповідальності за будь-які збитки, що виникли у користувачів в результаті використання таких матеріалів.