Для маленької дитини вихователь є дуже авторитетною людиною. Всі діти, як правило, прагнуть чимось порадувати свого вихователя, почути від нього похвалу. Як же допомогти дитині привітати вихователя так, щоб і дітям, і дорослим було приємно?
Інструкція
- Займіться з дітьми виготовленням листівки для вихователя. Листівка, зроблена своїми руками, сприймається набагато дорожче, ніж магазинна.
- Підписувати листівку для вихователя своїх дітей почніть зі слів: «Шановна наша …», або просто — «Шановна …».
Можна додати і «Дорога» і «Любимая», але такі звернення мають більш фамільярний характер, і ви ризикуєте виставити себе в не дуже приємному світлі. Після звернення до вихователя на ім’я по батькові, напишіть, з чим ви вітаєте вихователя. Наприклад: «Шановна Марина Іванівна, вітаємо Вас з днем народження!».
- Побажайте вихователю своїх дітей ще багато років плідної роботи на ниві виховної діяльності, творчих успіхів, не забудьте і про особисті побажання: здоров’я, щастя, сімейного благополуччя.
- Складіть привітання вихователю у віршах, можна залучити до цього дітей. Буде дуже мило, якщо ви підкреслите в своїх віршах всі позитивні якості вихователя ваших дітей. Тільки не переходите грань дозволеного: вірші повинні бути коректні, без всяких натяків і глузувань, ніж можна дуже сильно образити людину.
- Враховуйте при привітанні привід, у зв’язку з яким ви вітаєте вихователя. Якщо це — професійне свято, можна підібрати вірші про вихователів, про їх благородний нелегку працю, якщо ж привітання пов’язано з 8 березня — підберіть вірші про жінок.
- Врахуйте і той факт, що ви вітаєте вихователя не тільки від себе, але і від імені дітей. До серйозних рядках поздоровлення краще додати кілька напівжартівливим дитячих побажань.
- Підпишіть листівку від імені дітей і їх батьків. В кінці поздоровлення можна написати: «Ваші улюблені хлопці — група« Сонечко »та їх батьки». Не забудьте вказати дату привітання. Таким чином, ви збережете про себе пам’ять на довгі роки.