Підключивши до комп’ютера колонки, важливо правильно налаштувати їх. В іншому випадку, при некоректному підключенні пристроїв до вашого персонального комп’ютера велика ймовірність того, що колонки будуть працювати не на повну потужність.
Вам знадобиться
Комп’ютер, колонки.
Інструкція
-
Підключення колонок. У самому підключенні колонок-яких нюансів і якихось особливостей не зустрічається. Пристрій підключається до комп’ютера за допомогою відповідних штекерів, які вставляються в гнізда звукової карти. Основна складність простежується на наступній стадії.
-
Налаштування колонок. Підключаючи колонки, ви напевно не раз звертали увагу на діалогове вікно, якій з’являється на робочому столі відразу після включення штекера в гніздо. Дане вікно не варто ігнорувати. Саме ті настройки, які ви можете виконати тут, прямо позначаться на загальній гучності підключених колонок.
-
Якщо ви підключаєте до комп’ютера звичайні колонки, найбільша гучність досягається за рахунок їх визначення в якості лінійного виходу. Тобто вам необхідно поставити відповідну галочку у вікні. Якщо ж ви підключаєте інші типи пристроїв звуковідтворення, вам потрібно відштовхуватися від їх характеристик. Наприклад, підключаючи до комп’ютера сабвуфер, задайте для нього параметр «Сабвуфер / вихід на центральний канал».
-
Також при підключенні колонок важливо задіяти всі мікшери при подальшому відтворенні звуку. Для цього двічі кликніть по динаміку в системному треї і натисніть в віконці, що з’явилося кнопку «Параметри», потім перейдіть на вкладку «Властивості». Тут вам потрібно активувати всі пристрої, поставивши навпроти кожного пункту галочки. Після збереження параметрів ви побачите, що кількість повзунків у вікні збільшилася. Потрібно поставити їх в максимальне положення. Таким чином, ви досягнете максимального посилення звуку колонок.