Як пити березовий сік

Як пити березовий сік

Береза ​​- цілюща дерево, що дає корисний сік. Березовий сік очищає кров, покращує обмін речовин, стимулює кислотоутворюючу функцію шлунка. Цілющу вологу п’ють в чистому вигляді і використовують для приготування корисних напоїв.

Вам знадобиться

Березовий сік, брусниця, овес, коріння аїру і пирію, мед.

Інструкція

  1. Перед тим, як пити березовий сік, його необхідно правильно зібрати. Це роблять ранньою весною під час сходження снігу і набухання перший березових бруньок. З північної сторони дерева якомога вище просвердлите в стовбурі отвір і вставте в нього жолобок, під пристосуванням повісьте посуд, в яку буде стікати березовий сік. Пийте рідина в чистому вигляді і незабаром ви відчуєте відсутність дратівливості і головного болю, відчуєте прилив сил.
  2. Березово-вівсяний напій при хронічному панкреатиті і гепатиті. Один стакан вівса промийте, залийте 1,5 л соку берези і залиште в холодильнику на ніч, потім проваріть на мінімальному вогні, поки в посуді не залишиться половина рідини, і процідіть. Напій пийте по 100 — 150 мл перед кожним прийомом їжі за півгодини.
  3. Березово-брусничний напій при артриті, подагрі, ревматизмі, набряках і як сечогінний засіб. Промийте 150 г брусниці, відіжміть сік, розім’явши ягоди дерев’яною ложкою, злийте його в окремий посуд. Залийте літром березового соку вичавки і варіть 5 хвилин на мінімальному вогні, відвар остудіть і процідіть, потім додайте в напій 150 г меду і брусничний сік.
  4. Березово-пирійними напій при сечокам’яній і жовчнокам’яній хворобі. Залийте 100 г подрібнених коренів пирію повзучого літром соку берези, варіть на мінімальному вогні, поки рідина не випарується наполовину, процідіть. При хворобі жовчного міхура пийте напій за півгодини до їди тричі на день, при сечокам’яній хворобі приймайте його щогодини по 1 столовій ложці.
  5. Березово-лимонний напій при гіпотонії. Подрібніть в м’ясорубці 6 лимонів, попередньо видаливши насіння, залийте їх літром березового соку і настоюйте в холодильнику 36 годин, після чого додайте півкілограма меду, перемішайте і поставте в холод знову на 36 годин. Пийте напій по 50 г за півгодини до їжі щодня по 3 рази на період активного сокоруху.
  6. Березово-аірний напій як відхаркувальний і протіволіхорадное засіб при вірусних інфекціях і болях в грудях. Варіть в 3 склянках соку берези 1 столову ложку кореневищ аїру в щільно закритій каструлі протягом чверті години, настоюйте 2 години в теплі і процідіть. Пийте напій тричі на день за півгодини до їжі по половині склянки, за смаком підсолодивши його медом.

Зверніть увагу

Найбільш цілющі властивості березового соку спостерігаються в середині сокоруху.

Корисні поради

Березовий сік здатний допомогти позбутися від хронічного нежитю, якщо навесні випивати по склянці соку вранці перед сніданком.