Румяна використовуються на завершальній стадії нанесення декоративної косметики, для того щоб підкреслити природну красу обличчя, надати йому здоровий і свіжий вигляд і посилити сяйво шкіри.
Інструкція
- Визначте, до якого типу відноситься ваша особа. Умовно всі форми діляться на коло (витягнутий овал), квадрат (прямокутник), трикутник і ромб. В залежності від того, до якого виду відноситься ваше обличчя, необхідно за допомогою декоративної косметики підкреслити достоїнства й сховати недоліки. Слід пам’ятати, що «зрізати кути» краще не за допомогою рум’ян, а бронзатори і тональних засобів більш темного, ніж природний колір обличчя, відтінків.
- Проаналізуйте, до якого кольоротипу ви ставитеся, це допоможе вам при виборі відтінку рум’ян. Так, жінки, які мають «осінню» шкіру, повинні з обережністю користуватися рожевими засобами, а «зимовим» красуням краще виключити з косметички золотаві й персикові рум’яна, щоб особа не здавалося землистим.
- Використовуйте для нанесення широку кисть, ви можете вибрати ту, що виконана з натурального волосся, але багато виробників пропонують досить гідні екземпляри, зроблені з синтетичного волокна. Головне, щоб волосся був не ламким, інакше ви витратите досить багато часу на усунення опалого кінчиків.
- Нанесіть на щітку невелику кількість рум’ян. Незалежно від того, чи використовуєте ви сухе засіб, вироблене в кульках, у вигляді розсипчастої пудри або легкого крему, намагайтеся, щоб їм були покриті тільки кінчики волосся кисті.
- Струсніть кисть, щоб видалити надлишки рум’ян.
- Широко посміхніться перед дзеркалом. Визначте, де на ваших щоках з’являються найбільш виступаючі точки. Розслабте обличчя.
- Виділіть рум’янами ці області. Здійснюйте м’які мажучі руху у напрямку від носа до скронь. Намагайтеся не робити рум’янець надто агресивним, він повинен підкреслювати вашу природну красу, а не змінювати форму обличчя. Пам’ятайте, що часи співачки Сандри з розбіжними вилицями вже пройшли. Розтушуйте рум’яна.