Сольовий розчин, змішаний зі снігом на дорогах, розтанувши залишає розлучення шкіряного взуття. Звичайно добре, що їм посипають вулиці — це дозволяє уникнути різних травм, а з іншого боку даний склад, потрапляючи на взуття, залишає білі розлучення, які необхідно регулярно очищати.
Вам знадобиться
Вода;
оцет;
таз;
туалетний папір або ватяні диски;
м’яка тканина;
крем для взуття.
Інструкція
- Ретельно огляньте взуття з усіх сторін. При наявності частинок солі у вигинах і швах обережно видаліть їх невеликим тупим предметом.
- Змішайте 2 склянки теплої води і 1 склянка оцту.
- Змочіть рушник в отриманому складі і акуратно протирайте білі соляні розводи на взуття.
- Видаливши плями, візьміть м’яку ганчірочку і відполіруйте взуття до повного висихання. Простежте, щоб у швах і стиках не залишалося води.
- Залиште взуття приблизно на півгодини для повного висихання на відкритому повітрі. Перевірте, чи не пропустили ви плями. Якщо взуття погано почистити від соляних розлучень, шкіра на ній покриється кіркою і стане грубою, що призведе до появи тріщин.
- Після того, як взуття повністю висохне, нанесіть на неї крем і відполіруйте м’якою ганчіркою до блиску. Обов’язково дотримуйте інструкції, зазначену на упаковці крему для взуття.
- При регулярній поліровці взуття в зимову пору року можна продовжити термін її служби, збільшити гладкість шкіри і поставити додатковий бар’єр між шкірою і сольовим розчином на дорогах.
- У тому випадку, якщо ви проживаєте в районах, де дуже часто взимку посипають дороги сіллю, то по можливості носите з собою маленьку щіточку і крем для взуття.
Корисні поради
Замша і деякі інші матеріали дуже схожі за текстурою зі шкірою. Якщо ви не знаєте, з якого матеріалу виготовлено ваше взуття, тоді краще не застосовуйте даний метод для очищення взуття від білих плям, так як оцет може бути небезпечним для відмінних від шкіри матеріалів.