Доводиться витрачати багато часу для того щоб вилікувати шкіру обличчя від прищів, але буває так, що на цьому муки не закінчуються. Червоні запалені плями, рубці, шрами дрібні і ранки доставляють багато неприємностей і дискомфорт. Позбутися від таких наслідків можна в домашніх умовах.
Інструкція
- На повільному вогні розтопіть трохи медичного парафіну (продається в аптеках). Остудіть його і нанесіть на проблемні ділянки шкіри. Дочекайтеся, коли парафін повністю застигне, після чого знімайте його з шкіри. Температура парафіну не повинна бути занадто велика, інакше можна отримати сильний опік. Використаний препарат не викидайте, їм можна користуватися неодноразово.
- У рівних кількостях змішайте мелену корицю та мед. Отриману суміш нанесіть на ті ділянки шкіри, де є плями і рубці і залиште на 25-30 хвилин. Вмийтеся теплою водою без застосування мила. Така маска добре зволожує і живить шкіру, допомагає боротися із запаленнями. Відмовтеся від цього методу, якщо у вас алергія на мед.
- Освітлити шкіру обличчя від плям допоможуть овочі. Змішайте 1 ст.л. м’якоті помідора з 1 ч.л. крохмалю. Нанесіть суміш на темні ділянки шкіри на 15-20 хвилин. Так само можна робити маски з тертого огірка або просто протирати обличчя огірковим соком.
- Вилікувати шкіру допоможе яблучний оцет. Розведіть 2ст.л. яблучного оцту з 6 ст.л. води. Розлийте рідина у формочки для льоду і заморозьте. Щодня протирайте обличчя кубиком льоду. Якщо рубці застарілі, то накладайте на обличчя марлю, змочену таким розчином. Час процедури 3-5 хв.
- Для позбавлення від плям і рубців робіть різні маски на основі глини. Змішуйте білу або зелену глину з кількома крапель масла розмарину або чайного дерева. Наносьте маску на обличчя на 10-15 хвилин.
- Усунути рубці допоможе пілінг обличчя. Подрібніть в блендері трохи вівсяних пластівців і змішайте їх з зеленим чаєм або настоєм ромашки. Нанесіть кашку на обличчя і помасажуйте шкіру кілька хвилин, після чого вмийтеся теплою водою.
Зверніть увагу
Якщо пошкодження шкіри дуже сильні, то зверніться до дерматолога або досвідченого косметолога. Робіть маски для обличчя мінімум 2 рази на тиждень.
Корисні поради
Щодня користуйтеся зволожуючими і живильними кремами для обличчя. Користуйтеся засобами для особи, до складу яких входить саліцилова кислота.