Пил — вічна проблема людей. Особливо сильно від неї страждають алергіки. Але чи знаєте ви, що за рік в одному тільки приміщенні утворюється до 10 кг пилу! Тому боротися з нею потрібно рішуче і еффектівно.Большінство з нас позбавляється від пилу за допомогою пилососа. Цей, безсумнівно, корисний прилад все ж має дуже вагомий недолік: незначну частину пилу він викидає назад у повітря. Але крім цього є й інші способи.
Вам знадобиться
- Миючі засоби;
- Пилосос;
- Вода;
- Тазик;
- Ганчірочки;
- Зволожувач повітря.
Інструкція
- Пил є скрізь, тому для початку потрібно по можливості скоротити її наявність в будинку. Замініть всі килимові покриття на дерев’яні або ламіновані поверхні. Також рекомендується, щоб всі шафи були або з дверцятами, або засклені. У-перше забиратися потрібно буде рідше, а по-друге, пил туди проникнути вже не зможе.
- Скоротити кількість пилу в будинку можна також за допомогою провітрювання квартири. Тому намагайтеся частіше відкривайте в будинку кватирку і вибивайте пил з подушок, ковдр і килимів, тому що близько 30% пилу накопичується саме там.
- Придбайте зволожувач повітря, адже пил найчастіше з’являється саме в пересушених приміщеннях. Це не тільки скоротить кількість пилу, але і надасть позитивний ефект на ваше здоров’я. Адже пересушене повітря може викликати проблеми з легенями.
- Непоганий ефект надає на зменшення пилу вологе прибирання, частіше робіть її в своєму будинку. Рекомендується використовувати при цьому різні чистячі засоби, такі, як поліролі, рідкі очищувачі для стекол та ін Але обов’язково відкривайте потім кватирку, щоб провітрити приміщення прибране від запаху засобів.
- Обов’язково регулярно прочищайте екрани комп’ютера і телевізора. Іонізована під їх впливом пил може бути небезпечна для людини, тому що при попаданні в організм вона стає хімічно активною. Небезпечна і пил з вентиляторів і кондиціонерів: вона переносить спори збудників різних хвороб, а вони в свою чергу, потрапивши на рану або в дихальні шляхи, сприяють зараженню інфекцією.
- Використовуйте хороший пилосос. Неякісний прилад може випускати пил назовні, тим більше він змушує підніматися в повітря навіть пилюку. І виходить в будинку так званий «круговорот пилу».
Тому боріться з пилом і будьте здорові!