Зубна емаль чорніє через нікотину, міцної кави, чаю або при неправильному догляді за порожниною рота. Почорнілі зуби виглядають дуже непривабливо, людина починає соромитися посмішки. Але не потрібно впадати у відчай, адже повернути сліпучу білизну допоможуть кошти, які можна знайти практично в кожному будинку.
Вам знадобиться
- Відбілююча зубна паста;
- Жорстка щітка;
- Сода;
- Сік лимона і перекис;
- Кальцій;
- Жуйка.
Інструкція
- Купуйте хорошу отбеливающую зубну пасту з абразивними частинками. Паста повинна бути якісною, тому не економте. До складу дорогих засобів по догляду за порожниною рота входять не тільки абразивні частки, але ще й відбілюючі компоненти, які коштують недешево. Віддайте перевагу відомим торговим маркам.
- Якщо у вас міцна зубна емаль без карієсу, то користуйтеся тільки жорсткими зубними щітками, а ще краще підійде електрична. Жорстка щетина прекрасно видаляє чорний наліт і полірує емаль. Уже через кілька тижнів її використання ви помітите видимі поліпшення.
- Декілька разів на тиждень чистите зуби звичайної содою. На вологу щітку нанесіть трохи соди і ретельно очистіть зуби не тільки зовні, але і всередині. Використовувати соду можна, якщо у вас кровоточать ясна або слабка зубна емаль.
- Змішайте сік лимона (3 частини) з перекисом водню (1 частина). Просочіть ватний диск і гарненько протріть зуби. Після цього почистіть зуби з пастою і добре прополощіть порожнину рота.
- У деяких випадках зуби починають чорніти через нестачу кальцію в організмі. Приймайте комплексний вітамінний препарат або просто кальцій і вітамін D3. Курс прийому підбирається індивідуально, з цього питання краще проконсультуватися з фахівцем.
- У продажу є великий асортимент отбеливающих жуйок. Жуйте їх протягом дня або по 5-15 хвилин після кожного прийому їжі. Це буде сприяти видаленню залишків їжі та нальоту.
- Використовуйте ополіскувач для порожнини рота два рази на день. У поєднання з отбеливающей зубною пастою можна добитися непоганого результату буквально за 2-4 тижні.
- Якщо чорний наліт так і не вийшов, зверніться до стоматолога. Лікар огляне зуби і порадить вам вид вибілювання, який оптимально підійде. Якщо зубна емаль слабка, то вам доведеться змиритися з нальотом і лише чистити зуби м’якої отбеливающей зубною пастою.