Грибкові захворювання або мікози, вражають людей різного віку і за частотою захворювань посідають перше місце серед хвороб шкірних покривів. Мікози викликають мікроскопічні гриби, які нараховують більше ста видів, які паразитують на тілі людини.
Вам знадобиться
- Шавлія
- Сіль або харчова сода
- Оцет
- Фурацилін, мазь із календули або ромашкове масло
- Відвар чорної редьки
- Чебрець
- Мазь з чебрецю
- Прополисная мазь
Інструкція
- Позбутися від грибка шкіри допоможе такий лікарський рослина як шавлія. У ньому містяться дубильні речовини, здатні захищати шкіру від нових інфекцій, зміцнювати її поверхню. Примочки з шавлії допомагають боротися і з зайвою пітливістю. Тим самим знищується середовище, сприятливе для життя і розмноження грибків.
- Якщо грибок уразив стопи, необхідно регулярно робити содові і сольові ванни для ніг. Для їх приготування потрібно розмішати в трьох літрах теплої води дві столові ложки солі або харчової соди і розбавити 50 мл оцту. Такі ножні ванни потрібно приймати щодня курсом в 10-12 днів, чергуючи між собою сольові і содові. Тримайте ноги у воді 15-20 хвилин, потім втирайте в проблемне місце фурацилін, мазь із календули або ромашкове масло.
- У боротьбі з грибком добре себе зарекомендував відвар чорної редьки. Для його приготування візьміть 250 г редьки, подрібніть і залийте 2 літрами води. Прокип’ятіть 10-15 хвилин, дайте настоятися і трохи остудіть. У такому відварі слід парити пошкоджені грибком стопи або кисті рук.
- Допомагає позбутися від грибка шкіри і настій чебрецю. Візьміть 4 столові ложки лікарських трав, залийте склянкою окропу, настоюйте годину, а потім процідіть. Змочіть в отриманому настої марлю і на годину прикладіть на уражені ділянки шкіри. Таку процедуру необхідно здійснювати двічі на день. Також ефективною є і мазь з чебрецю. Для її приготування необхідно приготувати концентрований відвар чебрецю і ретельно перемішати з трьома столовими ложками будь-якого рослинного масла.
- Для лікування народними методами грибкових захворювань шкіри добре підходить і прополисная мазь. Її легко можна приготувати в домашніх умовах, розчинивши прополіс у 90-відсотковому спирті і ретельно перемішавши. Прополісную мазь наносять тонким шаром на уражену ділянку і покривають зверху вощеною папером. Позитивний результат буде помітний вже через пару тижнів щоденного застосування цього засобу.