Як прибрати зубний наліт


 

Зубний наліт є скупченням відкладень, які з’являються на зубах вже через дві години після чистки. Спочатку вони білі і м’які, але потім під дією мікроорганізмів жовтіють і тверднуть. Щоб уникнути появи нальоту зуби потрібно чистити двічі на день.


Вам знадобиться

— питна сода;
- Активоване вугілля.

Інструкція

  1. Зняття зубного нальоту в домашніх умовах — справа непроста. Найпоширенішим народним способом його видалення є питна сода. Зубну щітку занурюють в соду й обережно чистять зуби. Водити щіткою по зубах потрібно легко і плавно, без надавливаний. Таку чистку рекомендується проводити не частіше одного разу на тиждень, так як сода може зруйнувати зубну емаль.

  2. Практикується зняття зубного нальоту за допомогою активованого вугілля. Одну таблетку вугілля потрібно потовкти, занурити в порошок зубну щітку і чистити зуби хвилин п’ять. Потім почистити зуби звичайною зубною пастою.

  3. Природними відбілювачами зубів є морква, яблука і кукурудза. Вони зміцнюють зубну емаль і позитивно впливають на дентин. Тому потрібно ввести ці продукти в свій щоденний раціон. Кукурудза, до того ж, ще й зміцнює зуби. Цей продукт можна вживати в їжу у вигляді зерен, крупи або муки.

  4. Видалити зубний наліт і надати зубам блиск можна, чергуючи відбілюючі зубні пасти з пастами, які мають парадонтологіческій ефект.

  5. Якщо зуби запущені і зубний наліт самостійно видалити не вдається, краще звернутися в стоматологічну клініку. При запущеній порожнини рота самостійне видалення зубного нальоту може тільки погіршити стан зубів і ясен.

  6. У сучасній стоматології зняття зубного нальоту виробляють ультразвуком. Цей спосіб найефективніший і безпечний для зубної емалі та ясен. Посмішка після такого чищення стає білосніжною і сяючою, а з порожнини рота видаляються всі шкідливі мікроорганізми. Таким чином, видаливши зубний наліт ультразвуком, ви ще й оздоровлює ротову порожнину.

  7. Щоб уникнути пожовтіння зубів, слід зменшити вживання кави і чаю, а також кинути курити. Якщо не кращим людям рекомендується відвідувати стоматолога один раз на півроку, то курцям це слід робити набагато частіше — один раз в 3 місяці.

 
 
 
 

Статті медичного характеру на Сайті надаються виключно в якості довідкових матеріалів і не вважаються достатньою консультацією, діагностикою або призначеним лікарем методом лікування. Контент Сайту не замінює професійну медичну консультацію, огляд лікаря, діагностику або лікування. Інформація на Сайті не призначена для самостійної постановки діагнозу, призначення медикаментозного чи іншого лікування. При будь-яких обставин Адміністрація або автори зазначених матеріалів не несуть відповідальності за будь-які збитки, що виникли у користувачів в результаті використання таких матеріалів.