Золотисті маффіни є прекрасним доповненням до ранкової чашки кави або чаю. Вони здатні подарувати дивовижне відчуття комфорту і чудового настрою на весь майбутній день.
Вам знадобиться
-Вершкове масло — 200 грамів;
-Молоко — 200 грамів;
-Яйце куряче — 2 штуки;
-Борошно — 500 грамів;
-Цукровий пісок — 100 грамів;
-Сухі дріжджі — 25 грамів (1 пакетик);
-Сіль на смак;
-Інжир — 3 штуки.
Інструкція
- Візьміть велику чашку і ретельно просійте в неї борошно, додайте сіль, дріжджі і цукор. Як правило, 1 пакетик дріжджів розрахований на 1 кілограм муки, але не у всіх виробників, тому прочитайте уважно інструкцію.
- Молоко трохи підігрійте на водяній бані і розпустіть в ньому масло. Щоб масло краще розчинилося, поріжте його на невеликі кубики. Прослідкуйте за температурою молока, вона не повинна перевищувати 30-35 градусів.
- В окремій мисці збийте яйця до утворення піни і додайте їх в молоко. Якщо ви захочете використовувати брикетовані дріжджі, то попередньо розведіть їх в молоці.
- З’єднайте суху і рідку частини і залиште тісто приблизно на 15-20 хвилин. Воно повинно трохи пузиритися.
- Додайте в тісто інжир, порізаний на дрібні шматочки, і перемішайте. Інжир можете замінити маком або родзинками. Все залежить від ваших смакових уподобань.
- Консистенція отриманого тесту повинна бути трохи густіше, ніж на оладки.
- Змастіть деко маслом і складайте на нього тісто ложкою у вигляді оладок. Або скористайтеся спеціальними формочками для випічки.
- Розігрійте духовку до 180-200 градусів і випікайте маффіни до рум’яної скоринки приблизно 15-20 хвилин.
- Щоб перевірити готовність мафінів, проткніть їх зубочисткою. Якщо зубочистка з центру маффіни виходить сухою, можете сміливо приступати до трапези, маффіни спекли.
- Подавайте до столу трохи остившімі.
- За бажанням маффіни можна розрізати уздовж і змастити джемом, вершковим маслом, згущеним молоком або сиром. Виходить дуже смачно.
Зверніть увагу
Існує величезна безліч рецептів приготування мафінів. Якщо в рецепт не додавати сіль вони будуть не солодкими. Начинка може бути будь-яка. Наприклад: лисички, авокадо, моцарела, шпинат, гарбуз, морква, капуста, кабачки та інше.