Оформлення залу — мабуть, один з самих важливих етапів підготовки до проведення незабутнього свята. Місце для проведення свята визначається обсягом розважальної програми, кількістю гостей і стилем свята. Зал не повинен бути занадто великим. Краще всього в одній половині приміщення розмістити святкові столи, а в іншій — проводити ігри, конкурси та танці. Після того, як буде знайдено відповідне місце для проведення свята, треба надати йому святковий вигляд.
Інструкція
- Для прикраси залу запрошують організатора свята, який повинен повністю відповідати за розподіл гостей, час проведення торжества, музичний супровід церемонії.
- Краще всього, якщо весілля відбудеться в залі ресторану чи кафе. Вхід у весільний зал можна повністю закрити гірляндами з повітряних кульок, розписаних привітаннями. Наречений як справжній лицар і джентльмен повинен пробити шлях крізь кулі і на руках занести свою наречену в зал, де їх зустрічають рідні та друзі.
- У тій частині приміщення, де проводяться танці та інші розважальні дії, роблять слайдшоу, в якому показані дитячі та юнацькі роки нареченого і нареченої з комічними чи філософськими коментарями. Можна це зробити, використовуючи раніше приготовлені диски із записаними фото.
- Є кілька варіантів прикраси стіни за молодятами:
1) переплетена арка з повітряних куль;
2) букет з куль під стелею, від яких опускаються різнокольорові стрічки до столу нареченого і нареченої;
3) декор з різнобарвного фатину на всю стіну;
4) за стародавніми християнським звичаєм і за згодою господарів на стіні зміцнюють ікони, прикрашені народною вишивкою;
5) два великі вінка, виготовлених з квітів, накладених один на інший, — і є символ обручок.
Інші стіни залу, можна прикрасити плакатами з комічними малюнками, квітами, що зображують голубів, кільцями і серцем. - Організатор урочистості зазвичай радить господарям розсаджувати гостей враховуючи їхні інтереси. До кожного стільця прикріплюють повітряну кульку з ім’ям гостя. Стільці прикрашають фатину, колір якого відповідає кольору плаття нареченої, шлейфа, туфельок.
- Найчарівніше прикраса — святковий стіл, відповідальність за який повністю несе господиня. Захоплення в пам’яті гостей залишить фруктове достаток: майстерно виконані квіти з кавунів, винограду, ківі, яблук і.т.п.
- На весіллях можна використовувати і нестандартні прикраси святкового залу. Але це вимагає домовленості з тамадою, тому що під стиль прикрас потрібно вести і все весілля. Наприклад, якщо тамада, офіціанти, музиканти і навіть гості надягають національні костюми, стіни прикрашають відповідними атрибутами.
- По-особливому можна прикрасити перший танець жениха і нареченої. Танцювальний майданчик прикрашається квітами у вигляді серця. Прощальний танець молодят повинен проходити там же, але замість живих квітів — гірлянди.