Як прилаштувати плінтус рівно

Як прилаштувати плінтус рівно

Планується є непростим елементом декору. У нього є серйозна практична функція. Справа в тому, що плінтус забезпечує захист стіни під час прибирання квартири. Також у нього можна легко заховати дроти. В даний час зустрічаються дерев’яні та пластикові плінтуса.

Інструкція

  1. Досить часто використовують дерев’яні плінтуси. Якщо стіна цегляна, дерев’яна або ж гіпсолітових, то плінтус можна прибити цвяхами. Якщо стіна велика, то відстань між цвяхами можна зробити трохи більше.
  2. Якщо плінтус встановлюється на бетонну стіну, то попередньо повинні братися отвори. Вони повинні розташовуватися через кожні 30 сантиметрів. Від підлоги найкраще відступати не більше 1 сантиметра. У ці отвори потрібно вкласти дерев’яні пробки. Тільки після цього прибивається сам плінтус. Краще всього використовувати фінішні цвяхи. Справа в тому, що у них тонка капелюшок, яка майже непомітна.
  3. Плінтуса можна кріпити за допомогою саморезов. Для цього попередньо висвердлюють дірки. Замість пробок необхідно використовувати пластмасові дюбелі. Перед тим як монтувати плінтус, в ньому необхідно зробити отвір під саморіз. В іншому випадку дерево може просто тріснути. З лицьового боку за допомогою свердла потрібно зробити поглиблення 3-5 міліметрів. Це необхідно для того, щоб «втопити» саморіз. Після всієї цієї роботи отвір необхідно закрити шпаклівкою, яку потрібно підбирати в тон плінтуса.
  4. Щоб монтувати дерев’яні плінтуси, необхідно мати під рукою стусло. За допомогою цього пристрою досить просто можна випиляти кути в 45 градусів. Робиться це для того, щоб на стиках і в кутах не було щілин.
  5. При монтажі пластикових плінтусів використовується приховане кріплення. Також добре підходить монтажний жолоб. Найчастіше він вбудований в плінтус. Плінтус з монтажним жолобом бажано кріпити до стіни. Дірки необхідно зробити безпосередньо в жолобі. Він потім буде закритий панеллю. У сам жолоб зазвичай ховають дроти.