Незалежність — риса характеру багатьох котів, але не всіх. Деякі представники сімейства котячих із задоволенням контактують з людиною, але далеко не завжди все так гладко. Привчити кота до рук можна, але не у всіх випадках, все залежить виключно від тварини. Привчаючи пухнастиків до рук, не йдіть проти його волі, так у вас нічого не вийде, як не старайтеся.
Інструкція
- Коти дуже люблять смачно поїсти, тому дійте через його шлунок. Годуйте кицю смачними продуктами: м’ясом, рибкою і котячими консервами, хоч вони і визнані не корисними, але кішкам дуже подобаються. Після їжі у котофея явно поліпшується настрій, його починає хилити на сон і він згоден посидіти на руках.
- Ведіть з пушистиком розмови на «ласкаві теми». Тварини дуже люблять слухати людину, від цього вони стають розумнішими і прихильніше, а головне розуміють, що контакт з людьми приносить масу задоволення. Говоріть м’яко і не сильно голосно, і спостерігайте, кіт буде жмуритися і, можливо, сам прийде до вас на руки.
- Ніколи не бийте тварина, киці злопам’ятні і навряд чи вони забудуть, що їм заподіяли зло. Після цього налагодити доброзичливі і довірчі відносини буде неможливо. А ви при кожній спробі взяти коти в руки будете відчувати дію гострих кігтиків, які пухнастий напевно запустить в вашу шкіру. Максимальне покарання для улюбленця — легкий шлепок газеткою, але не по тілу, а біля носа в декількох сантиметрах.
- Коли кіт зрозуміє, що ви — друг, він почне не тільки приходити до вас за їжею, а й буде проявляти справжню любов, на яку здатні багато тварин, а не тільки собаки. Якщо цього не було, залиште пухнастиків в спокої, захоче — сам прийде, а ні, то з цим нічого не поробиш. Кішки різні, як і люди.