Женьшень — це цілюща рослина, яка сприятливо впливає на організм, завдяки ефірним маслам і біологічно активним пептидів, що входять до його складу. У лікувальних цілях женьшень найчастіше використовується в формі настойки.
Інструкція
- Промийте та висушіть корінь женьшеню. За допомогою кавомолки подрібніть його до стану порошку. Три столові ложки сировини (приблизно 30 грамів) залийте літром горілки або розведеного медичного спирту. Наполягайте ліки 3-4 тижні, періодично збовтуючи вміст пляшки. Профільтруйте готову настойку, перш ніж використовувати її для лікування.
- Пийте настойку женьшеню за 30 хвилин до прийому їжі. Бажано робити рівні тимчасові проміжки між прийомами ліків.
- При зниженні життєвого тонусу, низької працездатності, хронічному перевтомі, порушеннях сну і неврозах пийте двічі в день по 20 крапель настоянки женьшеню. Аналогічна схема прийому може призначатися профілактично при підвищених фізичних навантаженнях.
- У післяопераційний період, після тривалої хвороби, при ослабленні імунітету і зниження статевого потягу пийте по 30 крапель ліки. При цукровому діабеті таке дозування допомагає тримати рівень цукру крові на належному рівні. Кратність прийому та ж, що і в попередній схемі лікування: два рази на день.
- Деякі гематологічні проблеми можна вирішити, приймаючи настоянку женьшеню. Зокрема вона добре допомагає при поганій згортання крові. Не менш виражений ефект можна отримати при лікуванні хвороб серця і судин, при рясних менструаціях, при порушенні роботи шлунково-кишкового тракту. У цих випадках пийте по 40 крапель настойки 2 рази на день. У важких випадках можна додати додатковий прийом ліків перед сном.
Зверніть увагу
Не приймайте відразу великі дози ліків. Почніть лікування з половинною дози, щоб переконатися, що організм добре сприймає женьшень. При відсутності побічних ефектів (скачки тиску, головний біль, прискорене серцебиття) дозування можна збільшити.