Нерідким випадком в даний час є нездатність завагітніти або, завагітнівши, благополучно виносити дитину. Череда викиднів викликає занепокоєння при кожному позитивному аналізі на вагітність і страх повторення минулого досвіду. Тим часом причиною слабкої репродуктивної діяльності може бути дефіцит деяких вітамінів і мінералів, які сприяють нормальній функціональної роботи статевих залоз.
Інструкція
- Життєво важливим вітаміном, що впливає на роботу всього організму, особливо на функціональну діяльність нервової, ендокринної та статевої систем є вітамін «Е». Його часто використовують для вирішення гінекологічних та урологічних проблем. Він сприяє якісному поліпшенню сперми і збільшує можливість жінки завагітніти. Саме тому необхідно приймати вітамін Е при плануванні вагітності, оскільки його дефіцит призводить до дисфункциям матки, крім того характерні ознаки нестачі в організмі вітаміну Е зазвичай не виявляються, але при його дефіциті, руйнується вітамін А і виникає гіповітаміноз одночасно двох вітамінів.
- Крім впливу на репродуктивну функцію вітамін Е:
- Стабілізує тиск.
- Сприяє поліпшенню зору.
- Надає омолоджуючу дію.
- Зміцнює серцевий, легеневу і нервову тканини.
- Зміцнює стінки капілярів і кровоносних судин.
- Попереджає розвиток пухлин.
- Стимулює загоєння шкіри при її пошкодженні.
- Стабілізує гормональний фон.
- Бере участь у білковому і вуглеводному обмінах і сприяє засвоєнню вітамінів «А» і «Д». - Рекомендується заздалегідь, приймати вітамін Е при плануванні вагітності, особливо якщо в минулому були мимовільні викидні або вагітність не наступала взагалі. При планованої вагітності необхідна доза споживання вітаміну Е складає 16 міліграмів.
- Набагато кращий результат приносить одночасний прийом вітаміну Е з селеном і вітаміном А, або їх комбінований препарат. Вітамін Е відноситься до жиророзчинних вітамінів і в досить великій кількості присутній в рослинних оліях.
- Він стійкий до термічної обробки, але швидко руйнується при прогоркании жирів і під впливом сонячного світла. Також він міститься в мигдалі, маргарині, арахісі, волоських горіхах, вершковому маслі, молоці, яйцях.
- При планованої вагітності необхідно переважання в раціоні продуктів з вітаміном Е і додатковий прийом у вигляді препарату, який необхідно приймати під час їжі, в дозуванні встановленої лікарем. Профілактичні дози вітаміну Е можна приймати без призначення лікаря.