У багатьох любителів техніки в гаражі стоїть старенький мотоцикл, який був вірним супутником юності. І настає день, коли доводиться його продавати. Продаж будь-якої техніки, тим дорожчою, дуже непроста справа. Ціна може бути чисто символічною, а може бути і досить високою — все залежить від стану і марки «залізного коня». У кого-то мотоцикл — це сенс всього життя, і його продаж стає серйозним випробуванням, тому до цієї події необхідно готуватися й морально.
Інструкція
- Визначтеся з остаточною ціною мотоцикла. Подивіться в інтернеті приблизну вартість даної марки, включите в неї достоїнства і недоліки. Пам’ятайте, що занадто висока ціна може відлякати потенційних покупців, а низька — наведе на думку, що є якісь серйозні вади. Призначте ціну трохи завищену, і покупцеві зважте — йому буде приємно, а ви залишитеся в плюсі.
- Проведіть передпродажну підготовку: помийте мотоцикл, почистіть сидіння, перевірте роботу всіх приладів та агрегатів. Виправте краще всі недоліки заздалегідь, щоб не потрапити в незручне становище, коли якісь недоліки помітить потенційний покупець.
- Помістіть оголошення. Це може бути інтернет, друкована продукція, стовпи, попросіть друзів поширити вашу пропозицію серед знайомих. Вкажіть найбільш повну інформацію про своєму мотоциклі і, якщо є можливість, прикріпіть до оголошення фотографію.
- Будьте готові до того, що доведеться показувати мотоцикл покупцям, можливо, деякі захочуть спробувати його в дії. Коли покупець знайдений, візьміть завдаток з нього, щоб спокійно зняти мотоцикл з обліку. Адже, якщо в останній момент угода зірветься, то ви цими грошима компенсуєте собі цю невдалу спробу продажу.