Святкування Нового року є для школярів одним з найвеселіших і довгоочікуваних заходів. Однак програма вечора має бути цікавою як для дітей, так і для старшокласників, а також необтяжливою для батьків і безпечною для будівлі школи.
Інструкція
- Для дітей молодших класів влаштуйте святкування Нового року в останній навчальний день. Попередьте дітей, щоб на ранок вони з’явилися у карнавальних костюмах. Доручіть придбання подарунків для дітлахів, наприклад, невеликих сувенірів, яскравою канцелярії, іграшок, батьківському комітету.
- Підготуйте новорічна вистава для маленьких школярів, залучаючи до організації як вчителів, так і старшокласників. Якщо дозволяє фінансування, новорічні вистави можна провести разом з найманими артистами. Попросіть вчителів підготувати по одному цікавому номеру, який стосується їх предмета. Наприклад, учитель хімії може показати дітям хімічний фокус.
- Святкування Нового року для учнів старших класах повинно увінчатися проведенням дискотеки. Незабутнім буде свято з загальношкільними конкурсами, наприклад, конкурсом краси «Міс-Снігуронька» та «Містер-Сніговик». Такі дійства напевно розбурхають учнів.
- Для дітей молодших і старших класів проведіть конкурс на найоригінальнішу сніжинку, зроблену своїми руками, або на кращу святкову стінгазету, або новорічне вірш. Старшокласники самостійно впораються з умовами конкурсу, а от маленькі школярі будуть потребувати допомоги батьків і вчителів.
- Об’єднайте шкільний колектив і проведіть спільне позакласний захід на тему «Традиції святкування Нового року». Вчителі молодших класів підготують матеріал самі, а старшокласники виступлять з невеликою, самостійно підготовленою промовою про новорічні традиції країн світу.
- Подбайте про запрошення на свято. Для цього в сьогоденні шкільному щоденнику червоним напишіть час початку і місце проведення свята. Як уроків перерахуйте розваги, навпроти яких на заході виставте дітям оцінки.
- Оригінально оформите зал, розвісивши географічні карти, таблицю Менделєєва, встановивши шкільну дошку і оформивши дошку пошани з фотографіями учнів із забавними коментарями (наприклад, староста класу — «Перший прогульник», його заступником — «Другий прогульник», двієчник Вася Іванов — «Переможець олімпіади з хімії »та ін.) Не забудьте написати реальні заслуги кожного учня.