Ніщо не псує зовнішній вигляд автомобіля так, як тьмяні зношені фари. Освітлювальне електроустаткування сучасних машин, особливо імпортного виробництва, мають досить високою вартістю. У зв’язку з чим здійснювати їх заміну автовласники не поспішають і відсувають подібні заходи на довгий термін.
Вам знадобиться
- Полірувальна паста,
- Аксесуари для полірування.
- Клей-герметик.
Інструкція
- Однак, завдяки інноваційним технологічним розробкам, на ринку з’явилася послуга з ремонту фар, до якої, при володінні власником певними навичками, можна не вдаватися і відновити освітлювальні прилади самостійно.
- Пік популярності ремонту та полірування стекол фар припадає на кінець минулого століття. Потім відбувся невеликий спад, а в даний час даний вид сервісу знову набирає обертів.
- При самостійному відновленні первісного вигляду освітлювальних приладів, необхідно визначитися в якому напрямку його проводити.
- Так, наприклад, тьмяне скло, на якому утворилися подряпини та сколи, піддається процедурі полірування із застосуванням образівной пасти і тампонів. Поверхня фари в ході робіт інтенсивно зволожується з пульверизатора.
- У тих випадках, коли оптика пітніє зсередини, відбивач зі склом поміщається в духову шафу, де нагрівається до температури 170 градусів, після чого мастика, за допомогою якої скло приклеєні до рефлектора розм’якшується, що надалі істотно полегшує розбирання фари і її відновлення:
- Скло знімається,
- Вичищається стара мастика,
- Закладається свіжий клей-герметик,
- У відбивач вставляється скло. - Через годину-дві, після повного висихання клею герметизуючого, рефлектор встановлюється в фару.
- Відновлювальний ремонт кріплення освітлювального приладу в ніші кузова автомобіля забирає трохи більше часу, але не є складним, і під силу кожному автомобілісту.
- Відремонтовані фари додадуть привабливості машині завдяки відновленню первозданного блиску стекол оптики.