Поряд з численними дієтами прекрасним способом схуднути є і спеціальна гімнастика, незаперечне достоїнство якої — доступність кожному бажаючому. Гімнастика для схуднення включає комплекс досить простих вправ, що дозволяє виконувати її навіть людям, з фізично обмеженими можливостями.
Інструкція
- Перед початком гімнастичних вправ налаштуйтеся на позитивні емоції, дозволите ритмічну музику, широко розсуньте штори, щоб у приміщенні було світло. Виконуйте гімнастику для схуднення в ранкові години, коли організм бадьорий і сповнений сил і енергії.
- Почніть вправи з ходьби з високим підніманням колін. Уважно стежте за диханням: робіть глибокі вдих і видих на кожні чотири кроки.
- Наступна вправа виконуйте повільно, з зупинкою на кілька секунд в кожному положенні. Прийміть стійке положення стоячи і, піднявши вгору обидві руки, відведіть назад ногу. Потім повільно прогніться вперед і поверніться назад. Відведену ногу потім притисніть до грудей. При перших спробах виконання вправи притиснути ногу можете допомогти собі руками. Повторіть вправу і з іншою ногою.
- Щоб прибрати зайві кілограми із області живота, обов’язково зробіть кілька разів під час гімнастики круговий рух тазом. При цьому постарайтеся ритмічно втягувати й розслаблювати живіт.
- Наступна вправа виконайте не менше 20 разів. Покладіть обидві руки на живіт і швидко присядьте три рази, одночасно з цим надаючи тиск руками на м’язи живота. Перерв між присіданнями не робіть. Якщо виконати 20 раз вправу важко, почніть з десяти, поступово збільшуючи цю цифру.
- Не забудьте виконати вправи і для спини. Прийміть положення лежачи на спині і зігніть ноги, потім спробуйте сісти. Якщо ця частина вправи вийде, то далі в положенні сидячи випрямити ноги і спробуйте дістати особою коліна. Можете допомогти собі руками.
- Скинути вагу допомагають і стрибки вгору. Стрибайте як на обох ногах одночасно, так і на кожній по черзі. Обов’язково після стрибків походіть, роблячи повільно глибокий вдих і різкий видих. Постарайтеся з кожним днем збільшувати кількість здійснюваних стрибків.
- Для відновлення дихання виконайте наступну вправу: широко розставте ноги, відведіть руки назад і з’єднайте їх у замок, потім прогніться, глибоко вдихніть і нахиліться вперед, повільно видихаючи повітря.
Корисні поради
Всі вправи слід робити із задоволенням і без болю, збільшуючи навантаження поступово.