Індивідуальні відомості по кожному працівнику здавати необхідно раз на 3 місяці. Щоб написати їх правильно, необхідно дотримуватися деяких правил. По-перше, перевірте заздалегідь, чи на всіх працівників у вас є індивідуальний номер у пенсійному фонді. Звірте нарахування заробітної плати. І приступайте до формування індивідуальних відомостей.
Вам знадобиться
дані на кожного співробітника, програма для здачі звітності, голка і нитки.
Інструкція
- На сайті пенсійного фонду є безкоштовні програми для здачі індивідуальних відомостей. Завантажуєте одну з них. Можете дізнатися у вашому фонді, яку програму особисто вони рекомендують. Далі заповнюєте дуже уважно відомості про підприємство. Для цього вам знадобляться дані, отримані при постановці на облік в пенсійний фонд.
- Далі заповнюєте анкету застрахованої особи на кожного працівника. Не забудьте вказати стаж роботи. Дуже уважно заповнюєте всі дані. Якщо десь опечатати, вам повернуть звіт.
- Далі формуєте СЗВ 6-2. Заповнюєте цей бланк на кожного працівника. Вказуєте всі його нарахування за період, за який звітуєте. Вказуєте нараховані та сплачені внески. Якщо працівник старше 1967 року, то оплачується тільки страхова частина, в 2011 році вона становить 26%. Для працівників 1967 року і молодше страхові внески на страхову частину становлять 20% і накопичувальна частина страхових внесків становить 6%.
- При вивантаженні даних в файл уважно простежте шлях, куди вивантажує дані. Потім у спеціальній програмі перевірки, яка теж є на сайті пенсійного фонду, перевіряєте звіт. Якщо помилок немає, приступаєте до друку і завантажуєте файли на флешку. Коли будете роздруковувати, вибирайте всі документи. Програма роздрукує вам індивідуальні відомості, список співробітників і АДВ-6-2. Документи потрібні в 3 примірниках.
- Потім зшиває 2 примірники СЗВ і Список. АДВ не зшивається. Третій примірник сколювати. Ставите підпису і печатки. І несете до Пенсійного фонду і звіти, і флешку.
Корисні поради
Заздалегідь проведіть звірку з пенсійним фондом на предмет сплати внесків.