Іспити — це невідворотне випробування, яке наздоганяє студента в кінці кожного семестру. Здати їх важко, але багатьом не хочеться готуватися до перевірки знань протягом семестру. Тому до першого іспиту студент приходить з порожньою головою й відсутністю часу на те, щоб цю саму голову заповнити.
Інструкція
- Тому потрібно навчитися складати іспити, не готуючись до них. Але, якщо чесно, якщо зовсім не готуватися, то доведеться покладатися суто на свою удачу. Ви ж не повний колода, щось та знаєте. Приходьте на іспит як є, витягайте потрібний квиток і «лийте воду», якщо знадобиться. Якщо квиток невдалий, витягайте питання на ту тему, по якій ви можете висловитися. Звичайно, є викладачі, які розкусять вас як пити дати, але більшість слухають студентів у пів-вуха і навряд чи зупинять вас, якщо ви не туди підете у своїх міркуваннях. Ризик, звичайно, великий, але хто не ризикує, той не п’є шампанського.
- Ще один спосіб підходить тим, хто вже встиг обзавестися телефонами, смартфонами або іншими подібними пристроями — такими, у яких сенсорний дисплей. Вам не потрібно натискати на кнопки, які часто клацають. Встановіть собі інтернет і прямо під час іспиту рийте на просторах всесвітньої павутини. Тільки ні в якому разі не «запалити», а то миттю вилетите в коридор з перездачею.
- Інші способи здачі іспитів вимагають певної підготовки. Наприклад, шпори і «бомби» (листки з готовими відповідями, які потрібно дістати з сумки вже безпосередньо на іспиті і прикинутися, що ти це тільки зараз написав). Щоб їх зробити толком, потрібно перелопатити чимало книг або, на худий випадок, знайти відповіді в інтернеті, скопіювати в текстовий документ і зробити мікроскопічний шрифт, розбивши текст на колонки. Потрібно встигнути розрізати шпори, розкласти їх по кишенях, чобіт та іншим ємкостей. Файли, які ви зможете зчитувати з телефону — і ті вимагають роботи: адже їх ще потрібно знайти.
- Як бачите, всі способи, які не вимагають виучування матеріалу, не вимагають роботи саме над предметом, досить ризиковані і загрожують вам повним провалом. Буде дуже прикро, якщо, використавши всі хитрощі і прийоми, ви все-таки нічого не здасте. Найбільш вірний спосіб скласти іспит — це вивчити матеріал. Ніякого викиду адреналіну, спокійне міркування, повну відповідь і «отл» в заліковку. Чи варто ухитрятися і обманювати викладача і себе, якщо можна трохи подумати головою? Звичайно, потрібно віддати якусь частину свого часу, але ж ви за цим і прийшли до університету — за знаннями, які допоможуть вам в майбутньому.