Щастя — це, здавалося б, невловиме стан, який дарує людям доля. Але іноді провидінню можна допомогти, адже кожна людина — коваль своєї долі. Дотримуйтесь нехитрих правил і будьте щасливі!
Інструкція
- Попрацюйте над собою: вчіться бачити найкраще!
Багато в чому щастя залежить від самої людини: вміння налаштувати себе на позитивне сприйняття подій. Якщо ви шукаєте в будь-якій ситуації негативні риси, всі зусилля бути щасливим приречені на провал.
Наприклад, звільнення з роботи. Кожен хоч раз у житті переживав всю гамму неприємних відчуттів, пов’язаних з втратою місця. Психологи вважають, що в такому рішенні начальників є посил для вашого розвитку — це можливість знайти високооплачувану роботу, закінчити курси перекваліфікації або ж виїхати жити в іншу країну. Будь-яка подія потрібно розглядати з декількох точок зору. І робити акцент на позитивних сторонах. - Вчіться творчо мислити і вирішувати проблеми.
Артисти часто говорять, що в найскладніших життєвих ситуаціях вони ніби відсторонюються і спостерігають за собою з боку, щоб після використовувати ці емоції при розкритті образу чергового персонажа на сцені. Запозичте у них першу частину цієї вправи: зіткнувшись з якоюсь життєвою проблемою, потрібно спробувати проаналізувати її з точки зору іншої людини, творчого, активного. Що б він зробив у цій ситуації? Наприклад, пожежа в квартирі може дати поштовх для докорінної перебудови самого приміщення. Ви зможете спробувати себе в ролі дизайнера інтер’єру. Невитравне пляма на улюбленому сукню можна закрити красивою рукодільний брошкою. - Спілкуйтеся з улюбленими і цікавими людьми.
Ніщо не дає такий заряд енергії та оптимізму, як спілкування з улюбленими людьми: батьками, чоловіком, друзями. Вони підтримають в складній ситуації, розділять радість від відкриття нових цікавих місць, сходять з вами в кафе або в бібліотеку. Іноді навіть мовчазна присутність близької людини в одному з вами просторі вселяє впевненість і відчуття підтримки. - Влаштовуйте свята собі та іншим.
Ряд буднів, постійний стрес, робота і обов’язки наганяють багатьох людей в смуток і тугу. Вчіться робити свято: подаруйте бабусі і дідуся квитки до філармонії в звичайний листопадовий день, спечіть торт і запропонуйте колегам попити чай разом, купіть собі бузкові туфлі, про які ви мріяли все літо. Пам’ятайте, що зроблене вами добру справу спричинить за собою ланцюг таких же вчинків з боку інших людей: позитивний приклад заразливий! Радійте кожному дню і влаштовуйте сюрпризи якомога частіше: це вірний шлях до щастя!
Зверніть увагу
Щастя — це не постійна величина. Намагайтеся бачити щастя в будь удачі, гарному настрої, сонячному дні. Не акцентуйте увагу на сумні події і не чекайте неприємностей і бід кожної миті.
Корисні поради
Багато прості речі можуть підняти настрій: стіни жовто-оранжевого відтінку, муркоче під вухом кошеня, смішні відео в інтернеті. Збирайте такі враження: у сумні дощовий день ви будете знати, як порадувати близьких і себе.