Часом, коли ми відпускаємо чотириногого друга побігати самостійно, собака не горить бажанням повертатися назад. Що ж у такій ситуації робити невдалому господареві?
Вам знадобиться
«Смакоту», улюблена іграшка собаки.
Інструкція
- Привчіть собаку підходити не тільки по голосовій команді, але і по жесту — піднята вгору рука витягнута різко опускається на стегно. Якщо вітер дме у протилежний бік, і собака, можливо, не чує вашого крику, вона відреагує на жест.
- Приманити тварину смачним ласощами. Собаки, особливо дрібних порід, дуже ласі на їжу, навіть якщо їх нещодавно годували. Швидше за все ваш вихованець повернеться до вас, ледь почувши шелест обгортки.
- Беріть з собою на прогулянку іграшку, з якої тварина любить грати вдома. Коли вам знадобиться зловити собаку, покажіть їй її м’ячик, пограйте самі з її улюбленої «пищалки». Це змусить собаку задуматися, що ж все-таки цікавіше, винюхувати сліди у траві, або грати з господарем.
- Зробіть вигляд, що йдете. Можете сховатися за деревом, рогом будинку. Чим би собака не була зайнята, ваш відхід її налякає, і вона неодмінно побіжить вас шукати. Ні в якому разі не наздоганяйте загралася тварина. Собаку вам так не зловити, зате ваш друг вирішить, що ви приєдналися до його гри, і втече ще далі.
Корисні поради
Все ж проблему краще запобігти, ніж ловити втікача одного, витрачаючи на це свої нерви. Привчіть вихованця виконувати найпростіші команди, і вам не потрібно буде думати, як зловити собаку, вам буде досить сказати «до мене!».