Свого часу електронна пошта стала революційним засобом зв’язку, що дозволяє отримувати повідомлення, відправлені на величезні відстані протягом декількох секунд. Сьогодні кожен може завести собі електронну поштову скриньку, причому абсолютно безкоштовно, а одним з найпопулярніших сервісів пошти став Gmail.com.
Інструкція
- Відкрийте браузер і пройдіть за адресою gmail.com. Gmail — продукт компанії Google, що надає безкоштовну електронну пошту з величезним місцем для зберігання листів (близько 7 Гігабайт). На сторінці, натисніть кнопку «Створити акаунт», яка знаходиться в правому нижньому кутку.
- Детально заповніть форму для реєстрації поштової скриньки. Для початку вкажіть своє реальне ім’я та прізвище, які відображатимуться в поштових скриньках інших користувачів під час отримання ними листів від вас. Потім виберіть логін для входу в пошту. Сервіс Gmail підтримує використання логінів довжиною від 6 до 30 символів. Він, на відміну від імені та прізвища, може бути написаний тільки латинськими літерами, так як буде ще й частиною вашої електронної адреси. Рекомендується створювати логін, що нагадує ваше ім’я та прізвище, наприклад ivanpetrov, або ваш «нікнейм» в інтернеті, наприклад neznayka. Після вибору натисніть на кнопку «Перевірити доступність», для того щоб дізнатися статус вашого нового логіну: вільний він або зайнятий.
- Наступний крок у створенні електронної пошти — турбота про безпеку поштової скриньки. Придумайте і напишіть пароль для входу довжиною не менше 8-ми символів. Створіть якомога більше «заплутаний» пароль, що складається з цифр, букв, що мають різні регістри і символів. Робиться це для того, щоб зламати поштову скриньку було практично неможливо. Потім придумайте секретне питання і напишіть відповідь на нього. Він буде задано вам у випадку, якщо ви забудете пароль. Система його відновлення запуститься, якщо ви дасте правильну відповідь. Вибирайте секретне питання таким чином, щоб відповідь на нього знали тільки ви.
- На завершення реєстрації напишіть додатковий e-mail, який також допоможе вам, якщо ви забудете пароль. Потім введіть капчу — літери з малюнка, введення яких виключає автоматичну реєстрацію аккаунта. Натисніть кнопку «Створити мій акаунт». Поштова скринька готовий. Для входу в нього використовуйте ту ж сторінку gmail.com.