Піноблоки матеріал досить теплий через наявність в їх структурі пухирців повітря, які утворюються в процесі виробництва з додаванням піноутворювача. Але як відомо для того щоб будова було теплим і не намокали через утворення конденсату утворить при зміні температурного режиму — його потрібно додатково утеплювати. Існує кілька способів.
Інструкція
- Можна піноблоки, з яких виготовлені несучі стіни, утеплити за допомогою обкладання будови піноблоками більш низької щільності, які виробляються спеціально для утеплення з ще більшим вмістом пухирців.
- Щоб утеплювати за допомогою піноблоків, потрібно при будівництві передбачити більш широкий фундамент дозволяє звести додаткові стіни.
- Обкладиваніе будови облицювальною цеглою не є мірою утеплення, а тільки варіантом обробки.
- Перед будь-яким видом обробки необхідно обтягнути зовнішні стіни з піноблоків будь-яким сучасним теплоізоляційним матеріалом, які представлені на будівельному ринку в широкому асортименті, і обробляти на свій розсуд.
- Всередині будівлі можна зробити обтяжку стін пароізоляційним матеріалом. Це додатково утеплити їх і дозволить захистити від утворення конденсату.
- Якщо зробити хороше утеплення зовнішніх стін, то зазвичай необхідність проводити додаткове внутрішнє утеплення повністю відсутні. Так як утеплення за допомогою сучасних матеріалів повністю захищає будівлю від перепадів температури і появи вологи через що утворився конденсату.
- Не забувайте, що утеплювати тільки стіни абсолютно недоцільно. Щоб будова була дійсно теплим потрібно утеплювати підвальне приміщення, підлога з зовнішнього боку і стеля. На стелю спочатку стелиться шар пароізоляції, на неї — теплоізоляція і знову пароізоляція. Пол з боку підвалу обтягується таким же чином як стеля.
- Утепливши будова повністю, ви істотно заощадите на опаленні.