Утеплення, в тому числі і утеплення пінополістиролом, дозволяє знизити рівень втрат тепла. У нашій країні в більшості випадків, незалежно від того, з яких матеріалів побудований будинок, утеплення не може бути зайвим. Утеплення пінополістиролом — відмінне вкладення коштів. Саме цей вид утеплення окупається максимально швидко.
Вам знадобиться
Пінополістирол, клеюча суміш, саморізи, перфоратор, сітка малярна, піна монтажна, ніж, шпатель великий, шпатель маленький, фінішна шпаклівка.
Інструкція
- На лист пінополістиролу з одного боку шпателем нанесіть тонкий шар клейкої суміші.
- Прикрутите листи пінополістиролу до стіни за допомогою перфоратора і саморізів.
- Якщо десь залишилися щілини, задуйте їх монтажною піною. Коли піна висохне, обріжте її надлишки.
- Поверх пінопласту укладіть молярну сітку, і нанесіть перший шар фінішної шпаклівки.
- Коли перший шар шпаклівки підсохне, наносите другий шар шпаклівки. Подальша обробка залежить від ваших смакових уподобань. Найпростіший варіант — пофарбувати утеплену стіну фарбою для фасадних робіт.
Зверніть увагу
Існує багато видів утеплення і видів утеплювача. Якщо ви зустрінете негативні відгуки про пінополістирол в Інтернеті, врахуйте, що такі чутки розпускають виробники інших утеплювачів. Насправді пінополістирол це один з найбільш ефективних, екологічно безпечних, довговічних, дешевих і ефективних видів утеплення.
Корисні поради
Виконати утеплення самостійно за даною технологією не професіоналові можна тільки в тому випадку, якщо мова йде про першому поверсі або одноповерховому приватному будинку.