Як увійти в корпорацію


 

Корпорація — це об’єднання юридичних осіб, в яку можуть входити ТОВ, ЗАТ або ВАТ. Метою об’єднання є взаємовигідне економічне співробітництво, засноване на взаємних інтересах організацій-партнерів.



Вам знадобиться

— протокол;
- Договір;
- Додаткова угода;
- Запис до реєстру.

Інструкція

  1. Щоб увійти до корпорації, вже прийняті члени об’єднання повинні провести загальні збори, хід якого потрібно запротоколювати і внести відомості про кількість тих, хто проголосував учасників за прийняття в корпорацію нових учасників.
  2. При цьому контрольний пакет акцій залишається всередині кожної окремої організації, але члени корпорації мають переважне право при продажу акцій будь об’єднаній організації їх викупити.
  3. Безпосередня співпраця оформите договором. Якщо в вашу корпорацію вже входить кілька організацій-партнерів і договір взаємовигідного економічного співробітництва складений, ви можете оформити до нього додаткову угоду, в якій вказати всі умови співробітництва з новою організацією або переукласти договір повністю.
  4. Оформляючи новий договір або додаткову угоду, обов’язкова присутність всіх власників контрольного пакета акцій від кожної організації, що входить в корпорацію. Якщо хтось бути присутнім не може, перенесіть оформлення документальної частини на інший час.
  5. Якщо ви прийняли нових членів до об’єднання закритого акціонерного товариства, зробіть позначку у внутрішньому реєстрі. При прийнятті нових членів в об’єдналася корпорацію ТОВ або ВАТ повідомите податкову інспекцію протягом семи робочих днів з моменту підписання договору. У єдиний реєстр юридичних осіб внесуть відомості про розширення корпорації, тому що інформація про розширення зазначених товариств строго відстежується і документально фіксується.
  6. Вихід їх корпорації будь-якої організації-партнера здійснюється точно таким же чином, як і вхід до спільноти. Решта члени переукладають договір або оформляють до нього додаткову угоду. Якщо хтось із бізнес-партнерів не виконує взяті на себе фінансові зобов’язання, договір можна розірвати в односторонньому порядку, шляхом голосування всіх членів корпорації.