Як в’язати блешні

Як в'язати блешні

Досвідчені рибалки як ніхто інший знають, наскільки важливо правильно в’язати блешні. Адже при неправильному прив’язуванні дивно і без улову залишитися, та й блешні можна позбутися.

Вам знадобиться

Блешні, волосінь, дерев’яний брусок, гачок.

Інструкція

  1. Зробіть поглиблення в дерев’яному брусочку і помістіть в цю ямочку мормишку. Акуратно виконайте зенківку отворів і обробіть їх.
  2. Пропустіть волосінь крізь отвір блешні: довжина вільного кінця цього волосіні повинна бути такою, щоб можна було пов’язати вузол.
  3. Покладіть волосінь петелькою вздовж цівки, потім прив’яжіть її за допомогою вказівного і великого пальців до цівки. Обов’язково має залишатися місце між пальцями і зав’язуємо блешнею, щоб волосінь можна було намотати. Зробіть п’ять обертів волосіні навколо цівки.
  4. Протягніть вільний кінець волосіні в зав’язану петлю. Замаскуйте стирчить кінчик.

Зверніть увагу

Перевірити, наскільки міцно зав’язана мормишка, можна лише в процесі лову риби. А тому до майбутнього улову слід готуватися заздалегідь. А в іншому випадку рибалка не вдасться! Щоб запобігти розповзання блешні, потрібно ретельно все перевірити ще вдома. Слід зрізати обвисаючих біля вузлика волосінь, а кінчик оплавити за допомогою палаючого сірника або розігрітій голки. Підготовка до кожної нової риболовлі починається з перев’язування блешні.

Корисні поради

Основна причина розриву волосіні полягає в тому, що у отворів блешні нерідко занадто гострі краї або присутні задирки. Особливо часто рветься волосінь, прив’язана до блешні з мідною або латунної оболочной. Але сприяють розриву волосіні і використовувані твердосплавні приманки. Зважаючи на це, купуючи блешні (саморобні або заводського виробництва), зверніть увагу на те, щоб краї отворів, на які намотується волосінь, були не дуже гострими. Та й до того ж успіх рибного лову залежить ще і від правильно підібраної приманки (вага, колір, форма та інші параметри). Тому враховуючи всі ці чинники в сукупності, можна сподіватися на вдалу риболовлю!