Для красивого й оригінального оформлення вирізу горловини вироби, ідеальним варіантом стане створення капюшона. В’язати спицями капюшон можна з використанням укорочених і декоративних рядів. При цьому капюшон в’яжеться на основі зібраного виробу.
Інструкція
- Наберіть петлі по краю горловини. Обв’язуйте горловину з лицьового і з виворітного боку, для того, щоб сховати «огріхи».
- Пров’яжіть два ряди повністю, потім починайте в’язати, застосовуючи укорочені ряди.
- Пров’яжіть одну половинку горловиною частини переду.
- За горловиною частині спини, перейдіть до другого відрізку переду, знову пров’яжіть укорочені ряди.
- Далі в’яжіть полотно рівно. Для додання виробу оригінальності, в’язати спицями капюшон можна з використанням декоративних рядів, що складаються з декількох петель хусткової в’язки, при цьому відстань між декоративними смужками дорівнює 2 / 3 числа петель, набраних по горловині частини спини.
- Для потиличної частини зробіть надбавку петель, однак, якщо ширини капюшона достатньо, надбавку можна не робити.
- Продовжуйте в’язання вироби до необхідної довжини.
- По краях бічних частин капюшона петлі закрийте, а середні залиште відкритими.
- В’яжіть середину, приєднуючись до бічних частинах. Для приєднання використовуйте спосіб «пришивних планки». У даному способі капюшон і планка в’яжуться окремо. Планку в’яжіть хусткової в’язкою. При цьому планка кріпиться до каптура в процесі її в’язання крайньої петлею на завершення кожного ряду лицьової сторони.
- Довяжіте до кінця лицьового ряду, останню петлю зі спиці потрібно зняти. Після під кромочную петлю основного полотна введіть гачок, підхопите зняту петельку з планки і протягніть її під кромочной петлею основного полотна. Надягніть петлю на спицю. У підсумку виходить з’єднання вироби і планки.
- Розгорніть полотно і пров’яжіть виворітний ряд, потім пров’яжіть першу і останню кромочні петлі.
- Обв’яжіть краю гумкою, щоб завершити капюшон.