Як вибрати двокамерний холодильник


 

Зазвичай людина вибирає холодильник, вже прийшовши в магазин. При цьому покупка стає своєрідною лотереєю, тому що покупець практично нічого не знає про купується товар. Поради продавця, зазвичай зацікавленого в тому, щоб продати найдорожчий або затримався в магазині товар, не завжди виявляються найкращими. Власна оцінка на рівні «подобається — не подобається» теж дуже суб’єктивна. Так як правильно вибрати холодильник?


Інструкція

  1. До вибору двокамерного холодильника (тобто холодильника з двома дверцятами) не варто приступати, попередньо не ознайомившись в інтернеті з усім спектром представлених на ринку моделей. Цікавтеся не лише характеристиками холодильника і його ціною, але і відгуками покупців про дану модель.
  2. Оцініть розміри вашого майбутнього холодильника — він повинен не тільки органічно вписатися в вашу кухню, а й пройти в дверні отвори. Крім того, враховуйте ваші реальні потреби — якщо в родині лише дві особи, вам навряд чи знадобиться великий холодильник. Записавши необхідні розміри, візьміть з собою в магазин рулетку або сантиметр, щоб на місці оцінити габарити купується холодильника.
  3. Найбільш поширені двокамерні холодильники, в яких морозильна камера знаходиться над холодильною. Є й моделі із зворотним розташування камер. На їх роботу це ніяк не впливає, тому вибирайте той варіант, який вам більше подобається. Якщо ви не хочете витрачати час на періодичну разморозку холодильника, купуйте модель з системою «No frost», не потребує розморожування. Весь догляд за таким холодильником буде складатися лише в його періодичному протиранні. Обсяг холодильника для звичайної сім’ї з трьох-чотирьох чоловік повинен становити близько 300 літрів.
  4. Загальновідомо, що за якість треба платити. Якщо ви хочете мати холодильник, з яким у вас точно не буде ніяких проблем, купуйте Siemens, Bosh або Electrolux. Ці холодильники відрізняються високою якістю збірки і будуть надійно працювати у вас багато років.
  5. Наступними в ряду ціни і якості, в сторону зменшення, стоять південнокорейські холодильники — Ariston, Indesit, Ardo, Samsung, LG. Їх теж відрізняє цілком високу якість, але надійність все-таки нижче, ніж у європейських брендів.
  6. Найбільш доступними можна вважати холодильники вітчизняних виробників-Стинол, Атлант, Nord. Надійність їх нижче, ніж у продукції зарубіжних виробників, але є і одна перевага — в разі поломки не виникне проблем з покупкою запасних частин.
  7. При виборі холодильника звертайте увагу на клас енергоспоживання, звичайно це «А» або «В». Холодильники класу «А» більш економічні. Подивіться і параметри гучності — у хорошого холодильника шум при роботі не повинен перевищувати 40 дБ.