Як вибрати гель для нарощування нігтів

Як вибрати гель для нарощування нігтів

Вибір гелів для нарощування нігтів є досить складною справою, адже фірм-виробників таких матеріалів дуже багато; продукція, яку вони випускають, різноманітна за своїми характеристиками. Гелі відрізняються за консистенцією, кольором, особливостей застосування, і майстри, що використовують товари тієї чи іншої фірми, підбирають їх в основному дослідним шляхом. Так як же зробити правильний вибір?

Інструкція

  1. Перед тим як зупинитися на який-небудь марці гелів, постарайтеся дізнатися все про найбільш відомих виробників. Солідні фірми зазвичай мають сайт. Зайдіть та ознайомтесь з інформацією про те, що вони випускають, чи є у них власні лабораторії, як тестують свою продукцію, чи є у кого-небудь з них своя дистриб’юторська мережа в вашому місті. Все це свідчить про солідність виробника і буде гарантією того, що ви не натрапите на «гаражно-підвальну» фірму з сумнівними товарами, а також зможете визначитися, як будете поповнювати свої запаси.
  2. Виберіть два-три найбільш привабливих для вас виробника і зверніть увагу на те, чи є у них рекомендації або інструкції по роботі з матеріалами, і зокрема, з гелевими. Так ви отримаєте попереднє уявлення про плюси і мінуси різних гелів.
  3. Не забудьте пошукати незалежні відгуки про продукцію цих фірм і нюансах її використання. Можете також розпитати про гелях у майстрів, які роблять манікюр за цією технологією в вашому місті.
  4. Краще, якщо ви будете шукати не просто гелі, а гелеві системи, у які вже включено все необхідне для нарощування нігтів, в тому числі, можливо, і ультрафіолетові апарати. Є у продажу спеціальні стартові набори для новачків — такі комплекти часто доповнюються навчальними дисками.
  5. При купівлі гелю звертайте увагу на те, чи є у нього сертифікат якості.
  6. Подумайте, чого саме ви чекаєте від використання гелю, який ефект хочете отримати, чи цікавить вас прозорий або кольорові гелі, якої консистенції він повинен бути і як укріпляти. Зверніть увагу на те, що є гелі, застигає під дією УФ-променів, і ті, які тверднуть при нанесенні на них т.зв. каталізатора полімеризації.

    Гелі першої групи не мають запаху, більш рідкі, тому без праці наносяться, а після висихання добре піддаються обробці. Але майте на увазі, що зазвичай виробники таких матеріалів випускають на додаток і лампу, яка створює найбільш оптимальний температурний режим для своїх гелів. Якщо ви будете використовувати іншу лампу, ви ризикуєте не вгадати з потужністю і в результаті отримаєте або липкі, «гумові» нігті, або пересушені — тендітні й потемнілі.

    Гелі другої групи витримування під світлом лампи не вимагають. Вони більш густі і в’язкі по консистенції і наносяться зазвичай або пензликом, або прямо з тюбика. Ці гелі складніше в обробці, а й міцніші.
  7. Ви повинні вирішити, як хочете наносити лак: за один раз, за ​​два чи за три. Найбільш ощадливий варіант, який підходить для новачків — гель однофазний. Такий найкраще підходить людям з підвищеною чутливістю шкіри і зі слабкими нігтями. Але якщо вас цікавлять складні фактури і малюнки, для цього більше підійдуть трифазні гелі.

Корисні поради

Професіонали з нарощування нігтів вважають, що простіше всього прислухатися до порад колег і брати перевірені гелі. Але при цьому додають, що якщо ви хочете дійсно стати класним фахівцем, слід спробувати попрацювати з різними матеріалами, щоб відчути різницю і вибрати те, що вам сподобається найбільше.