Якщо ви вирішили зайнятися вирощуванням кактусів, то особливу увагу приділіть вибору посуду, в якому буде знаходитися рослина. В даний час в квіткових магазинах задоволене великий вибір різних горщиків для квітів.
Інструкція
- Якщо в приміщенні переважає сухе повітря, то краще всього купувати для квітки традиційний пористий глиняний горщик. Великою популярністю в наші дні користуються кольорові паралелепіпеди. Вони виглядають естетично. Режим землі в таких горщиках зазвичай помірний. Крім того, вони можуть довгий час зберігати грунт у вологому стані. Вам не потрібно буде постійно поливати квітку, властивості грунту не будуть змінюватися.
- У продажу ви також можете зустріти пластмасові горщики різних типів. Для вирощування кактусів підходять навіть баночки та коробочки. Багато любителів майструють посуд з полістиролу, оргскла й алюмінієвої фольги. В даному випадку необхідно врахувати, білий полістирол буде швидко бруднитися і жовтіти на сонці. Склеювання оргскла виконується тільки отруйними розчинниками, які завдають великої шкоди здоров’ю людини.
- Посуд з полістиролу ви можете придбати в магазині. Рекомендується набувати горщики, які пофарбовані в сірі або коричневі тони. Велике поширення набула посуд, що має форму куба. При пересадці рослини в такий посуд необхідно в першу чергу розраховувати обсяг кореневої системи рослини. У міру росту рослини горщики необхідно міняти на більш об’ємні.
- Врахуйте, для кактусів не рекомендується використовувати широкий посуд. Справа в тому, що велика грунтова поверхня сприяє швидкому випаровуванню вологи, тому виконувати полив вам доведеться частіше. Це може привести до зміни кислотності земельної суміші. Кімнатні кактуси найкраще висаджувати у вузькі горщики, які виконані з полістиролу.
- Для невеликого кактуса добре підійде виготовлений з алюмінієвої фольги горщик. Таку ж посуд ви можете застосовувати для посадки підщеп, особливо численних перескіопсісов.