Як вибрати хлібопічку

Як вибрати хлібопічку

Кожен, хто хоч раз пробував домашній хліб, назавжди запам’ятає його чудовий, ні з чим не порівнянний смак, абсолютно не схожий на смак заводського хліба з магазину.

Інструкція

Звичайно, мати в будинку російську піч і ставити опару ще до сходу сонця навряд чи багато хто наважаться, але зараз є відмінне рішення для сучасних міських жителів, що дозволяє отримати свіжовипечений хліб швидко і без зайвих зусиль — це побутова хлібопічка. Це універсальний пристрій допоможе не тільки спекти звичайний хліб, а й дозволить спробувати хліб з різноманітними добавками, замісити тісто, зробити кекс чи паску, і навіть зварити джем.

Щоб вибрати хлібопічку з безлічі існуючих моделей, познайомимося з функціями, якими володіють ці побутові пристрої.

- Базова функціональність, якою володіють практично всі моделі: вибір ступеня піджареної хлібної скоринки (від світлої до темної), можливість замісити тісто будь-якого складу і консистенції, від дріжджового і до тесту для піци або пельменів, випічка французьких багетів, що відрізняються хрусткою скоринкою при м’якій серединці . Також часто зустрічається режим прискореної випічки, що скорочує час приготування хліба з 4 до 2 годин за рахунок незначного погіршення його якості.

- Дорожчі моделі вміють також: випікати бородинський хліб, паски і кекси, бездріжджовий хліб, хліб з борошна грубого допомогла, перлової, гречаної, кукурудзяної і рисової муки, готувати джем і солодку випічку з шоколадом, цукром і медом. Задумайтесь, які з функцій вам потрібні. Приміром, діабетикам випічка з рисової або гречаної муки може виявитися найбільш цікавою (таку муку нескладно зробити вдома з відповідної крупи), прихильникам дієт захочеться пекти хліб з висівками, а діти порадіють солодким булочкам.

- Важливий аспект експлуатації хлібопічки — її безпеку. Тому розумно вибрати хлібопічку, забезпечену захистом від перегріву, від перепадів напруги і від дітей. Програма хлібопічки виконується тривалий час, і її збій в результаті миттєвого перепаду напруги міг би привести до того, що вранці замість свіжої булочки ви знайдете лише недопечений грудку тіста. Тому в ряді моделей програма запам’ятовується, і після відновлення електроживлення процес приготування хліба продовжується з того місця, на якому був перерваний.