Щоб за комп’ютером було зручно грати, необхідно продумати безліч деталей, у тому числі приділити увагу вибору миші. Хороша миша — це ідеальний помічник у грі, який забезпечує приємне і комфортне проведення часу. Ігрових моделей безліч, але потрібно зробити з цього асортименту правильний і раціональний вибір, щоб отримати максимально якісний пристрій з необхідними функціями.
Інструкція
- Вибираючи миша, поцікавтеся її призначенням. Хоча зовні вони схожі, але мають різні функції: деякі призначені для роботи за ноутбуком (оптичні, мають маленький розмір) або для офісу. А є спеціальні миші для гри, функції яких сподобаються геймерам. Саме серед цих моделей вам потрібно знайти кращу, відповідно до фінансових можливостей.
- Ігрові миші вибираються за наступними критеріями: ергономіка, функціональність, датчики і зовнішній вигляд. Найкраще йти строго за списком. Ергономічність миші — це її зручність, чим вище цей параметр, тим краще вона лежить в руці. Хороша миша взагалі не повинна відчуватися. Покладіть руку на неї, потримайте, поводите по килимку, звикнете до ваги. Якщо відчувається найменший незручність — переходьте до наступного варіанта. Під час гри рука постійно напружена, тому вона повинна знаходитися в максимально комфортному стані. Перевірте, щоб мишка не вислизала з рук, а пальці вільно лежали на кнопках, не ковзаючи.
- Вибравши кілька моделей, які сподобалися вашій руці, перевірте їх функціональність. Основний параметр — наявність внутрішньої пам’яті. Вбудована пам’ять дозволяє програмувати пристрій так, як вам зручно. Ви можете налаштувати її таким чином, щоб максимально практично використовувати в тій чи іншій грі. Переконайтеся, що миша має як мінімум чотири кнопки. Менша кількість не дозволить запрограмувати її, щоб легко гралося. Любителям онлайн-RPG бажано орієнтуватися на більшу кількість кнопок, щоб застосовувати різні можливості.
- Конструктори мишок пропонують також безліч інших функцій: швидкість пересування курсору, макроси, екранчики. Виберіть для себе необхідні характеристики. Наприклад, макроси дозволяють задавати ланцюжок натисків кліків або клавіш, і якщо вам потрібно буде часто робити одні і ті ж дії, вибирайте миша з такою можливістю.
- Третій параметр — датчики. Першими були роликові, потім винайшли кулькові, далі стали застосовувати оптику і лазер. Сьогодні ігрові мишки пропонують на вибір лазерні або оптичні датчики. Перші мають меншу чутливість до ігрової поверхні, але більшу роздільну здатність сенсора. Передача інформації до комп’ютера у них однакова.
- Зовнішній вигляд для деяких зовсім не важливий, але якщо ви хочете красиву миша або збираєтеся зробити подарунок, зверніть увагу на дизайн. Деякі моделі оснащені світлодіодами, які самі змінюють колір.