Як вибрати крем для рук


 

Вирушаючи в магазин косметики та засобів з догляду за шкірою, ми точно знаємо, який крем для обличчя візьмемо, який лосьйон або скраб для тіла нам краще підійде. І іноді забуваємо про руки, але ж їм також потрібен особливий догляд: шкіра постійно впливає з миючими засобами, піддається опроміненню ультрафіолету, впливу вітру і холоду. Важливо навчитися правильно вибирати крем для рук, щоб він захищав шкіру, допомагав їй відновлюватися і робив руки ніжними і доглянутими.


Інструкція

  1. Основу всіх кремів для рук складають вода (до 80 відсотків), гліцерин, рослинні або тваринні жири. Але якщо шкіра на ваших руках проблемна, слід звернути увагу на наявність та інших складових. Дуже грубу і суху шкіру врятує крем з ланоліном, екстракти цілющих трав допоможуть зняти запалення і впоратися з дрібними тріщинами, а крем з маслом чайного дерева або маслом жожоба надасть бактерицидну дію і розгладить шкіру. Обов’язково до складу крему повинні входити фільтри, що захищають руки від ультрафіолету. Жінкам у віці потрібно обов’язково використовувати крему з колагеном і еластином, щоб довше зберегти руки молодими.
  2. У кремах для будь-якої вікової категорії також обов’язково мають бути вітаміни А та Е. Саме вони відповідають за повноцінне харчування ваших рук, відновлення шкіри, підтримання здорової природної структури та захист від стресу.
  3. Придбайте два креми: денного та нічного дії. На ніч нанесіть крем більш товстим шаром, зверху можна надіти бавовняні рукавички — так ви посилити його поживна дію. Денний ви можете взяти на роботу і наносити його в разі необхідності (бажано після кожного миття рук).
  4. Упаковка — також важливий аспект при виборі крему. Вона повинна бути щільною, в ідеалі під кришкою повинна бути щільно приклеєна плівочка з поліетилену або фольги, що перешкоджає доступу повітря під час зберігання. Крем в тубі зручніше у використанні, його завжди можна взяти з собою, відправляючись в дорогу, багато місця в сумці він не займе. До того ж, на відміну від кремів у скляних баночках, практично не відбувається контакту з повітрям і брудними руками, крем довше зберігає свої захисні властивості і не псується.
  5. Наступне, на що потрібно звернути увагу — термін придатності. Навіть якщо до його закінчення залишився місяць, залиште такий крем на полиці, віддавши перевагу більш «свіжої» упаковці. Не купуйте занадто дешевий і дуже пахучий креми — це говорить про велику кількість ароматизаторів, покликаних сховати погана якість крему. Користі від таких кремів не буде, і ви ризикує замість ніжної шкіри отримати алергію.