Тривалість терміну служби сталевого чайника підкуповує багатьох, до того ж, матеріал його виготовлення гігієнічний і не стане причиною виникнення неприємного присмаку води. А сам виріб виявиться простим у використанні і не зажадає надскладного догляду.
Інструкція
- При виборі стали для чайника слід віддати перевагу нержавіючій сталі. Антикорозійний стійкість матеріалу позбавить вас від дорогої обробки виробу. Та й немає гарантії того, що під час експлуатації не буде випадково сколотів шар нанесеної емалі, після чого з’являться перші ознаки іржі. Пошкоджену кухонне начиння можна продовжувати використовувати, оскільки несприятливі для здоров’я сполуки металів потраплять у воду, а з рідиною і в організм людини.
Чайник з нержавіючої сталі привабливий в усіх відношеннях. Його блискуча поверхня красиво виглядає і привертає увагу, а в процесі використання виріб не зажадає особливого поводження та догляду. Крім того, в силу фізичних законів вода в ньому повільніше остигає. - Віддайте перевагу сталі з високою міцністю і пластичністю. Такий матеріал найкраще переносить перепади температури, тому чайник можна буде брати з собою на природу і підігрівати в ньому, наприклад, воду на вогнищі.
На світовому ринку добре зарекомендувала себе аустенітна сталь марки AISI 304, яка володіє всіма значимими для сучасного споживача властивостями. Рівень вмісту хрому в матеріалі — 18-20%, нікелю — 8-10,5%, вуглецю — не більше 0,08%. У перекладі на російські стандарти марці AISI 304 відповідає сталь, виготовлена за нормативами ГОСТ 08Х18Н10. ГОСТ слід читати так: перші цифри означають вміст вуглецю, наступні буквені та числові значення рівні хімічним елементам і їх процентним вмістом. - Виберіть сталь з високим вмістом молібдену, наприклад AISI 316 (російський аналог — ГОСТ 02Х17Н14М2). Цей матеріал має підвищену стійкість до корозії, тому може застосовуватися і в агресивних середовищах. Однак така сталь гірше піддається обробці, ніж AISI 304, і дещо відрізняється за кольором.