Як вибрати тему

Як вибрати тему

Створення власного сайту — дуже важливий крок, в якому всі дії і всю тактику потрібно продумати до дрібниць, незалежно від того, створюєте ви сайт для задоволення, або ж ви прагнете до конкретної мети заробітку грошей в інтернеті. Найчастіше каменем спотикання для початківців веб-майстрів стає тематика сайту. Велика кількість цікавих тем, різноманітних ідей і творчих думок часто не дає вибрати відповідну тему, яка повинна відповідати меті, яку ви ставите перед сайтом, і яка повинна бути перспективною. Як підібрати найбільш підходящу тему для сайту, щоб він одночасно був цікавий для відвідувачів і приносив вам дохід?

Інструкція

  1. Влаштуйте мозковий штурм. Почніть створення сайту з ручки і паперу — сядьте і запишіть всі ідеї, які приходять до вас в голову. Задумайтесь, які явища навколо вас гідні того, щоб стати дійсно цікавою і популярною тематикою для сайту.
  2. Постарайтеся підібрати для сайту таку тему, яка є цікавою, але при цьому не має широкого висвітлення в мережі. Не варто писати про речі, про які пишуть усі, навіть якщо вони користуються великою популярністю.
  3. Знайдіть несподівану золоту жилу, про яку ще ніхто не писав, але яка має потенційну цільову аудиторію серед досить великої кількості людей.
  4. Вибираючи тему, пам’ятайте, що ви не зможете задовольнити абсолютно всіх відвідувачів майбутнього сайту. Орієнтуйтеся на певну аудиторію, яка буде стабільно цікавитися вашим сайтом, а значить — приносити дохід і популярність.
  5. Після того, як тема придумана, займіться пошуком відповідних сайтів в мережі. Проаналізуйте, чи є у вас серйозні конкуренти в інтернеті в області обраної теми, пошукайте відповідні методи заробітку на вашій тематиці.
  6. Якщо ви виявили серйозних конкурентів — уважно перегляньте їх сайти і постарайтеся зробити свій сайт ще більш продуманим і якісним, ніж сайти конкурентів. Ви повинні сказати людям про те, про що їм ще ніхто не говорив — навіть якщо на дану тему вже йшли якісь дебати в мережі.
  7. Подумайте, чи є у вашого сайту шанси на швидке розкручування, а значить — підвищення рейтингу в пошукових системах, яке безпосередньо впливає на ступінь вашого заробітку і інтерес рекламодавців, проявлений до вашого сайту.