Як вибрати варильну газову поверхню

Як вибрати варильну газову поверхню

У сучасному світі кухонні плити менш популярні. Основна тенденція йде до вибору вбудовуваної варильної панелі. При наявності в будинках магістрального газу, актуальними стали газові моделі. Як вибрати варильну газову поверхню?

Інструкція

  1. Визначте тип. У залежних варильних панелей зона управління знаходиться на вбудованій духовці. Незалежні — працюють автономно. Їх можна встановлювати в будь-якому місці кухонного гарнітура. Розташування духової шафи на це не впливає.
  2. Ширина і кількість конфорок — один з критеріїв вибору. Двохконфорки поверхні («доміно») шириною від 25 см до 40 см. Четирехконфорочние — в основному 60 см. До 100 см досягає ширина п’яти-і шестіконфорочних панелей.
  3. Зверніть увагу на матеріал виготовлення. Емальовані поверхні мають акуратний вигляд, легко чистяться. Колірна гамма різноманітна. Мінусом є крихкість емалі. При неакуратному обігу можуть з’явитися подряпини і ськоли.

    Нержавіюча сталь більш стійка до механічних пошкоджень. Буває матова і глянсова. Мінус глянцевого покриття в труднощі виведення плям від пальців.

    У склокераміки естетичний вигляд. Головні недоліки — боязнь цукру, холодної води. Солодкі речовини: варення, компот та інші, при нагріванні спікається з поверхнею, порушуючи верхній шар. Це призводить до виникнення невиведені плям. Не можна допускати попадання холодної води на розпечену поверхню.

    Алюмінієві панелі вважаються міцними і не вимагають особливого догляду. За кольором світліше, ніж нержавіюча сталь.
  4. Вивчіть функціональність газової поверхні.

    Автоматичне електрозапалювання (при повороті перемикача). Механічний — необхідно натиснути спеціальну кнопку.

    Газ — контроль — подача газу припиняється при відсутності вогню.

    Спеціальна ультроскоростная конфорка підвищеної потужності з подвійним або потрійним полум’ям. Вона призначена для швидкого приготування їжі.
  5. Вибрати газову варильну поверхню можна по цінового сегменту.

    SMEG, NEFF, KRONA та ін відносяться до премміум класу.

    Gorenje, Electrolux, Whirlpool, Zanussi, Nardi — займають середній ціновий сегмент.

    BEKO, Ariston, Indesit і багато інших входять в економ клас.

    Вдалого вам вибору.