Догляд за нігтями включає серед іншого і таку операцію, як зняття з нігтів старого лаку. Здавалося б, нічого складного в цьому немає — тим не менш, неграмотне зняття лаку може «відгукнутися» розшаровуються, пересушеним нігтьовими пластинами.
Інструкція
- Перше, про що необхідно подбати — це вибір рідини для видалення лаку. Більшість дешевих засобів містять ацетон — він чудово справляється з розчиненням лаку але, на жаль, разом з ним видаляє і жирові компоненти нігтя. Це робить його ламким. Тому більш сучасні рідини для зняття лаку робляться на основі менш шкідливих для нігтів ефірів та спиртів (метилетилкетон, етилацетат, амілацетат) і мають у своєму складі пом’якшувальні засоби — віск або жири. Для особливо чутливих або ламких нігтів розроблені спеціальні креми та емульсії для зняття лаку, де пом’якшуючих компонентів набагато більше.
- Для того, щоб видалити лак, візьміть ватяний тампон з чистого бавовни (синтетичну вату краще не використовувати) і просочіть його «смивкой». Прати лак треба дуже акуратно, у напрямку до центру нігтя. Намагайтеся, щоб лак не розмазувався по навколо нігтя — відтерти його з шкіри буде набагато складніше.
- Після того, як лакове покриття повністю знято, в обов’язковому порядку вимийте руки теплою водою з милом — це необхідно для того, щоб нейтралізувати дію входять до складу рідини розчинників. Нігті краще почистити спеціальною щіткою, щоб механічно видалити залишки старого лаку.
- Не поспішайте відразу ж накладати свіжий лак — нігтям необхідно дати трохи «подихати». В ідеалі змивати лак потрібно за добу-дві до фарбування нігтів. Але, якщо можливості зробити такий тривалий перерва немає — зробіть паузу на ніч або хоча б на кілька годин.
Корисні поради
Видалити лак
Прати лак
Зняття лаку