Побутова монтажна піна широко застосовується при проведенні будівельно-ремонтних робіт як поліуретановий герметик, необхідний для закладення зазорів, швів і порожнеч. Побутова піна засихає протягом 12 годин і майже не розтріскується.
Інструкція
- Якщо піна потрапила на одяг, її можливо повністю очистити, як відразу, так і після її висихання. Важливо використовувати спеціально призначені для цього кошти. Не використовуйте розчинники і ацетон, тому що разом з розчиненням відбувається проникнення залишків піни в тканину, а потім під дією сонячних променів плями виявляться в жовтому кольорі.
- Порошок і мильний розчин в цій ситуації також не допоможуть. Тут потрібно використовувати спеціальний очисник монтажної піни.
- Перед тим як нанести очищувач, намагайтеся акуратно видалити якомога більше піни ножем. Будьте уважні, не пошкодите тканину. Ретельно збовтайте ємність з очисником і обробіть місця забруднення.
- Будьте обережні: до складу очищувача входить ацетон, тому не слід терти забруднену ділянку тканини. Залиште на 15-20 хвилин. Коли монтажна піна розм’якшиться, акуратно видаліть її чистою губкою, а краще щіткою, рухаючись у напрямку волокон тканини.
- У разі якщо піна не видаляється повністю, рекомендується повторити процедуру очищення знову. Зверніть увагу, не пошкоджується чи тканину. Якщо все гаразд, можна збільшити час застосування очищувача. Якщо тканина псується — скоротіть час. Після повного очищення поверхні, протріть її вологою ганчіркою або промийте теплою водою.
- Якщо забруднення старе, і з моменту потрапляння на одяг пройшло кілька годин і більше, рекомендується використовувати спеціальний очисник для застиглої піни, проте застосовувати його слід з більшою обережністю через його складу, оскільки його основне призначення — видалення засохлої піни з твердих поверхонь. Невідомо, як поведеться пофарбована поверхня.
Дотримуйтесь рекомендацій, і ви позбавитеся від плям як свіжої, так і застигла монтажної піни.