Після видалення небажаного волосся нерідко з’являється сильне запалення шкіри, особливо ця проблема спостерігається по лінії бікіні. Щоб уникнути неприємних наслідків депіляції, потрібно дотримуватися низки профілактичних заходів.
Інструкція
- Перед видаленням небажаних волосся ретельно помийте шкіру з антибактеріальним гелем або милом. Якщо у вас спостерігається не тільки роздратування, а й вростання волосся, то скористайтеся і скрабом. Активними рухами обробіть зволожену шкіру, потім ретельно промийте під прохолодною проточною водою. Очищати шкіру потрібно навіть у тому випадку, якщо ви пользуете епілятором, восковими смужками або кремом для депіляції.
- Якщо ви збриває волоски, то не забувайте наносити на шкіру за 5 хвилин до видалення рослинності спеціальну пінку або гель. За цей час шкіра стане м’якше, волосинки будуть видалятися значно легше. Замінити піну для гоління мило не може, навіть найякісніше.
- Після видалення волосся рясно змочіть шкіру лосьйоном після гоління. Не забудьте нанести зволожуючий антибактеріальний і крем. Не використовуйте жирні кошти, вони забивають пори шкіри, після чого і з’являється почервоніння і прищики.
- Коли роздратування вже з’явилося, змастіть запалену ділянку шкіри саліциловим спиртом або маззю. Почервоніння почне сходити досить швидко.
- Календула має бактерицидну і загоює ефектом. Купуйте настоянку і розбавте її водою у співвідношенні 1 до 1. Обробляйте запалену шкіру 2-3 рази на день. Якщо роздратування дуже сильне, то настоянку календули не розбавляйте. Можливо легке печіння шкіри, яке проходить через кілька хвилин.
- Чутливу шкіру обробляйте після депіляції кремом, що містить цинк. Цей мікроелемент надає сприятливу дію на шкірні покриви, сприяє загоєнню мікротріщин і усуває гнойнички.
- Щоб роздратування не з’являлося, регулярно видаляйте небажану рослинність. По-перше, зробити це буде простіше, адже не доведеться робити багато рухів верстатом. А по-друге, шкіра адаптується, а відповідно, і не запалюється.