Перед кожним користувачем, підключеним до Інтернету рано чи пізно постає питання вибору поштового сервісу. Але від їх кількості і, загалом-то, ідентичного обслуговування очі розбігаються.
Вам знадобиться
Комп’ютер, підключення до Інтернету
Інструкція
- Для початку визначіться, яким типом сервісу ви збираєтеся користуватися, платним або безкоштовним. Хоча в інтернеті є і платні поштові сервери, переважна більшість наших співвітчизників роблять вибір на користь безкоштовної електронної пошти. Воно й зрозуміло. Рівень сервісу в найбільших компаній знаходиться на найвищому рівні і практично не відрізняється від платних хостингів. Так навіщо ж витрачати кровно зароблені гроші?
Серед безкоштовний серверів електронної пошти в Росії особливою популярністю користуються наступні сайти: www.mail.ru, www.rambler.ru, www.yandex.ru, www.gmail.com. Менш популярний, але вартий уваги, поштовий сервіс від www.yahoo.com. - Після того, як ви вирішили зупинити свій вибір на безкоштовній пошті, залишилося тільки визначити, який з перерахованих вище сайтів підходить саме вам. Тут є кілька критеріїв, за якими можна порівнювати вищеперелічених поштових гігантів: розмір поштової скриньки, функціональність, зручність використання і дизайн.
Для багатьох головним фактором є розмір поштової скриньки. Від цього залежить кількість листів, які ви можете зберігати на сервері безкоштовної пошти і яких розмірів, які вам можуть надсилати на цю поштову адресу.
У цьому питанні лідирують два російські поштових сервісу Mail.ru і Yandex.ru. Ці гіганти пропонують зареєструвалися користувачам отримати в розпорядження ящики по 10 ГБ. причому на Mail.ru можна, при необхідності, хоч до нескінченності збільшувати цей розмір порціями по 2 ГБ. Не далекий від цього показника і один з самих популярний поштових сервісів світу Gmail.com — трохи більше 7 Гб. - Далі визначитеся з набором функціональних обов’язків, які зможе виконувати ваш електронну поштову скриньку. Зараз у стандартний набір входять такі сервіси, як блокування спаму, антивірус, чорний список, адресна книга і т.д.
Але у багатьох поштових сервісів є й специфічні особливості. Наприклад, за допомогою поштової скриньки від Mail.ru можна спілкуватися з друзями в режимі реального часу, як ви це робите з допомогою ICQ. Крім того, в Mail.ru пошта вбудована в соціальну мережу від цього провайдера і є сполучною ланкою між користувачами цієї мережі.
Такі компанії, як Yandex і той же Mail.ru пропонують користувачам завантажити окрему програму — поштовий клієнт, який дозволить користуватися послугами свого електронного ящика і без браузера.
Ці ж компанії дають можливість встановити таку ж клієнтську програму і на мобільний телефон, щоб перевіряти свою електронну скриньку з будь-якої точки, де є мережа. - Ще одним важливим кроком при виборі пошти є зручність використання своєї поштової скриньки. Багато компаній можуть надати сучасні сервіси, але не здатні красиво все це упакувати. Особливо на російському ринку важко доводиться західним компаніям, які заточені під американських і європейських користувачів. Тому такий гігант, як yahoo.com не дуже популярний у нас в країні.
- При всіх рівних показниках для вас визначальним може стати дизайн та оформлення сайту. Тут вже радити нічого не можна — на смак і колір товаришів немає. Головне тільки, щоб цей фактор не став для вас основним.
Зверніть увагу
Найчастіше виникають проблеми, коли іноземці намагаються надіслати листа на російську електронну пошту. Так що, якщо ви ведете активне листування з представниками інших країн, краще відкрийте собі поштову скриньку на gmail.com або yahoo.com