Як відкрити фотостудію

Як відкрити фотостудію

Фотографія — прибутковий бізнес, але його особливість полягає в тому, що фотограф повинен володіти дійсно серйозними навичками, талантом і досвідом роботи, щоб чогось досягти в даній сфері. Якщо ви серйозно займаєтеся фотографією, і її можна назвати вашою основною професією, вам буде цікаво дізнатися, як відкрити власний фото-бізнес — інакше кажучи, створити приватну фотостудію. Такий бізнес буде поза всяких сумнівів актуальним — люди все більше цікавляться художньою студійної фотозйомкою, а також викликають фотографів за гроші на весілля, дні народження та інші заходи, які вони хочуть зафіксувати на якісних і красивих кадрах.

Інструкція

  1. Відкривши власну фотостудію, ви зможете отримувати дохід не тільки від професійної студійної зйомки для приходять клієнтів, друку фотографій і буклетів, але і від здачі студії зі світловим обладнанням в оренду для інших фотографів.
  2. Крім юридичних тонкощів і оформлення документів, а також реєстрації ІП, вам буде потрібно вибрати гарне приміщення для студії. Його місце розташування в місті залежить від спрямованості роботи студії і від цільової аудиторії. Переважно шукати приміщення для оренди в центральних районах міста, де прохідність досить висока для окупності проекту. Біля будівлі, в якому розміщується студія, повинна бути доступна парковка.
  3. Приміщення студії обов’язково повинно мати високий стелю (не нижче трьох метрів), а також загальну площу в районі 60 квадратних метрів. Розподіліть приміщення по зонах — там має бути місце безпосередньо під студію, під стійку адміністратора, а також під гримерку і роздягальню.
  4. Відкриття студії вимагає серйозного початкового капіталу. Оренда приміщення відніме у вас близько 40 тисяч рублів на місяць, а також великі суми грошей буде потрібно на ремонт та облаштування приміщення. Потім вам буде потрібно закупити необхідне обладнання, ціна на яке досить висока.
  5. Купуючи дзеркальний фотоапарат, керуйтеся власними професійними знаннями. Оптимальним для невеликої студії буде вибір моделі Canon EOS 40D Body або Nikon D80 Вody. Придбайте додаткові об’єктиви для фотоапарата — в комплекті має обов’язково йти універсальний об’єктив, а також можна придбати об’єктив для макрозйомки на предметному столику.
  6. Окремо закупіть світлове обладнання. У студії має бути мінімум чотири світлових джерела потужністю в 500 джоулів, а також стійки під них, Софтбокси, штори, насадки, світлофільтри, і багато іншого. Такі аксесуари створюють оригінальні світлові ефекти при фотографії, дозволяючи експериментувати з образом клієнта і стилем готового зображення.
  7. Для студійної зйомки придбайте кілька рулонів фонів різних відтінків — чорного, білого та інших.

    Роздягальню обладнайте столиком, великим дзеркалом, ширмою і невеликим гардеробом з плічками, на які можна буде повісити будь костюми для зйомок. Коли студія готова до роботи, знайдіть кваліфікованих співробітників і починайте рекламувати свої послуги.