Як відкрити магазин дитячих іграшок

Як відкрити магазин дитячих іграшок

Відкриття магазину дитячих іграшок — чудовий варіант початку власного бізнесу. Великі можливості асортиментних рішень, низький фактор сезонності, відсутність значних коливань попиту — все це дозволяє досягти високої рентабельності і стабільності роботи.

Вам знадобиться

- Стартовий капітал,
- Приміщення.

Інструкція

  1. Відкрийте власну компанію. Для організації магазина іграшок цілком достатньо зареєструватися як індивідуальний підприємець.
  2. Підберіть торгове приміщення. В даному випадку незаперечна перевага полягає в тому, що магазин іграшок можна відкрити практично на будь-якій площі, підібравши під неї свій асортимент. При невеликому стартовою капіталі можна виділити мінімум коштів на дизайн, адже іграшки самі по собі дуже яскраві, а додатковий декор навколо буде лише візуально перевантажувати простір.
  3. Проведіть детальне маркетингове дослідження. Ринок дитячих іграшок досить специфічний: упор в дослідженні ви повинні зробити не скільки на цільову аудиторію, скільки на товарні категорії. Постарайтеся знайти такі товари, які представлені на вибраній вами території найменш за все, і сформуйте власні унікальні пропозиції. Безпомилкова диференціація — запорука успіху вашої справи. Як правило, покупців цікавлять конкретні види іграшок. Їх переваги сформовані або на основі побажань дітей, або на власних уявленнях про необхідність тієї чи іншої іграшки.

    Постарайтеся вибрати кілька постачальників, що спеціалізуються на різних категоріях товарів: м’яких іграшках, розвиваючих іграх, ляльок і їх приладді, машинах, конструкторах.

    Не забувайте про те, що іграшки минулого покоління, як би хороші вони не були, можуть бути не привабливими для сучасних дітей. Можливо, трансформери Bakugan і ляльки Winks з інопланетними особами здаються вам страхітливими, але саме про них мріють нинішні діти.
  4. Пам’ятайте про те, що для малюків іграшки завжди вибирають дорослі, а от товари для дітей від 3-4 років і старше вже підбираються самими маленькими покупцями. Батьки орієнтуються на органолептичні показники при виборі іграшок (вона повинна бути приємною на дотик, не надто кричущих відтінків), а також хочуть бачити розвиваючі функції в більшості купуються подарунків. Вибір дітей часто імпульсивний і нелогічний: блискуча лялька в кислотно-рожевому платті може не сподобатися дорослому, але при цьому заворожити трирічну дівчинку. Враховуйте ці особливості при складанні асортименту.
  5. Приділіть особливу увагу розташуванню товарів на полицях: правильний мерчандайзинг значно підвищить прибуток. Товари, які вибирають дорослі, розташовуйте на середніх полицях, а іграшки, які діти беруть самі, — внизу, на рівні їхніх очей. На підлозі можна поставити те, що дитина може випробувати прямо в торговому залі: машину, лялькову коляску, стільчик, кінь-гойдалку. У прикасовій зоні Розмістити недорогі товари імпульсного попиту: кульки, міні-пазли, маленькі м’які іграшки, брелоки. Можете поставити велику вазу з безкоштовними цукерками і кулер з водою — це стане приємним перевагою як для дітей, так і для дорослих.

Зверніть увагу

Особливу увагу приділіть питань безпеки іграшок. Проконтролюйте, щоб у вашому магазині не було товарів, виготовлених із сумнівних матеріалів з їдким запахом, які можуть стати причиною отруєння дитини. Перевірки особисто всі сертифікати на куплені у постачальників іграшки.

Корисні поради

Слідкуйте за тенденціями в дитячій мультиплікації. Діти люблять отримувати в подарунок іграшки у вигляді улюблених героїв.