Багато хто думає, що відкрити свій магазин — просто. На ділі ж можна зіткнутися з масою проблем. Але кожен, хто знайде в собі сили, хоробрість і підприємницьку жилку, може відкрити свою справу і працювати на себе.
Вам знадобиться
свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, ІПН, печатку фірми, назва магазину
Інструкція
- Для початку визначте, який товар ви будете продавати. Виберіть той товар або ту сферу, в якій ви розбираєтеся або, як кажуть, плаваєте як риба у воді. Але й це не все. Ви можете розбиратися в чому завгодно. Проаналізуйте ринок і виявите, що потрібно потенційному покупцеві, в цьому випадку у вас буде гарний прибуток.
- Далі вивчіть конкурентів. Ви повинні зрозуміти і взяти до уваги всі їхні мінуси і плюси. Ваш товар повинен бути якісніше, асортимент ширше, а обслуговування вище. Потім визначте, яке вам необхідно приміщення. Тут важливо враховувати розташування і технічне оснащення.
- Наступний крок досить рутинний, вам необхідно підготувати необхідну інформацію і документацію. Для початку визначте засновника (можна і не одного), назва фірми, вид діяльності і яким чином ви будете платити податки. Далі ви проходите реєстрацію в Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб, де вашій фірмі привласнюється ідентифікаційний номер платника податків (ІПН), видається свідоцтво про реєстрацію юридичної особи та про взяття на облік. Також ви повинні отримати листа з Госкомсата про присвоєння спеціальних кодів — загальноросійського класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД).
- Після цього зареєструйте вашу фірму в пенсійному, медичному та соціальному фондах. Далі ви відкриваєте рахунок в банку і готуєте друк вашої фірми, яка буде красуватися на всіх офіційних документах.Далее ви повинні отримати висновок Державного пожежного нагляду, для цього вам необхідно надати документи про вашому приміщенні, такі як договір оренди або купівлі приміщення, поверховий план БТІ і страховий поліс вашого приміщення. Після цього зв’яжіться з Росспоживнаглядом і відправте їм лист-заявку на отримання санітарно-епідеміологічного висновку. Тепер можете приступати до облаштування свого власного бізнесу.
Зверніть увагу
Продаж товару краще здійснювати за коштами самообслуговування, що принесе набагато більший прибуток.
Не забувайте про співробітників, вам знадобиться не тільки продавець, але і бухгалтер, оскільки самостійно ви не впораєтеся.
Корисні поради
Для того щоб захистити себе від рутинного процесу, пов’язаного з отриманням всіляких свідоцтв та реєстрацій, зверніться в юридичну фірму, яка буде вести всі ваші справи.