Відкриття нового банку втілює в собі створення нової фінансової структури. У свою чергу, це великі гроші. А для того щоб ці гроші успішно працювали, необхідно докласти не мало коштів і зусиль.
Інструкція
- Створіть бізнес-проект для майбутнього банку. У ньому проведіть аналіз власних можливостей та ризиків підприємства. Знайдіть людей, які зможуть стати вашими партнерами.
- Знайдіть інвесторів і внесіть статутний капітал. Він повинен бути рівним 180 млн рублів або більше. При цьому вам будуть потрібні документи, що вказують на законність зібраних коштів.
- Здійсніть перевірку складу засновників нового банку. Кожен з них повинен мати гарну репутацію: відсутністю судимості за якісь економічні злочини і виконанням фінансових зобов’язань перед своєю державою. Вся подібна інформація обов’язково повинна бути підтверджена документами.
- Виберіть організаційну форму для вашого банку. Можете оформити його як ТОВ або як акціонерне товариство. В цьому випадку необхідно зібрати засновників відкривається банку і прийняти з ними правильне рішення.
- Придумайте назву для вашого майбутнього банківської установи. Потім за допомогою кваліфікованого юриста складіть установчий договір.
- Складіть статут кредитного підприємства спільно з партнерами. Після цього розробіть докладну і остаточну версію бізнес-стратегії.
- Найміть робочий персонал. Для початку визначте структуру управління компанією. Дана система повинна складатися з різних функціональних служб і підрозділів. Розподіліть всі роботи для нормальної діяльності банку. Від цього тепер залежатиме результат функціонування банку в цілому.
- Зареєструйте банк. Для цього напишіть заяву в регіональний підрозділ Центрального Банку і зберіть необхідний пакет документів. У свою чергу, цей комплект документів визначений законом про ведення діяльності банківських установ і включає в себе: квитанцію про сплату держмита, установчий договір, статут, заява, дані про засновників, документ про надання прав використання приміщення.