Як відкрити рахунок у закордонному банку

Як відкрити рахунок у закордонному банку

До 2001 року стати клієнтом закордонного банку можна було тільки після отримання згоди «Центрального банку Росії» і «Федеральної податкової служби». Сьогодні умови пом’якшилися, і відкрити рахунок в іноземному банку стало можливим для багатьох наших співгромадян. Але, не дивлячись на це, залишилася маса інших складнощів, які бажають співпрацювати з іноземним банком належить подолати.

Інструкція

  1. Визначтеся з банком. Зробити це можна самостійно або за допомогою спеціалізованої компанії, де вам допоможуть підібрати відповідне кредитна установа, а також вибрати і відкрити рахунок.
  2. Зберіть повний пакет документів. У кожної фінансової організації діють свої вимоги до його об’єму. Але в більшості випадків цей список виглядає приблизно таким чином:

    • документи, що підтверджують особу,

    • рекомендація від будь-якого російського банку,

    • підтвердження адреси прописки.

    Крім перерахованого вище, банк може попросити надати підтвердження законності розміщуваних коштів, а також рекомендації від громадянина вибраної вами країни.
  3. Уявіть документи банку. Для цього бажано особисто приїхати в офіс, це може значно збільшити ваші шанси на отримання схвалення. Якщо такої можливості немає, відправте нотаріально завірені копії документів, попередньо погодивши це з банком. Можливо, що вибране вами кредитна установа має представників в Росії. У такому випадку, ви можете домовитися про проведення інтерв’ю, не виїжджаючи з країни.
  4. Дочекайтеся відповіді банку. Як правило, на прийняття рішення в кредитній організації виділяється 7-10 днів. У разі якщо відповідь буде позитивним, з вами укладуть договір.
  5. Повідомте у податкову інспекцію за місцем проживання про факт відкриття рахунку в іноземному банку. Згідно з чинним законодавством зробити це необхідно протягом місяця з моменту укладення договору.

Зверніть увагу Зверніть увагу

Те, наскільки легко вам вдасться отримати позитивне рішення банку, багато в чому залежить від обраної вами країни і популярності кредитної установи. Солідні банки в розвинених країнах дуже дорожать своєю репутацією, а тому кожен клієнт попередньо проходить ретельну перевірку.